Rosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świata

Brytyjski aniołek Victoria's Secret -  Rosie Huntington-Whiteley została uznana przez magazyn Maxim najgorętszą kobietą świata.

Zupełnie niedawno magazyn People za najpiękniejszą kobietą świata uznał Jennifer Lopez . Jednak tytuł najgorętszej kobiety przypadł w tym roku Rosie Huntington-Whiteley .

We wtorek magazyn Maxim ogłosił listę 100 najgorętszych gwiazd roku. Na czele stanęła właśnie jedna z modelek Victoria's Secret . Właściwie trudno się temu dziwić.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą, przypominamy, że modelka urodziła i wychowała się w Anglii. Piękną figurę zawdzięczać może swojej mamie, która była instruktorką fitness. Ma również polskie korzenie. Jej praprababka bowiem była żydówką polskiego pochodzenia.

W zeszłym roku ten zaszczytny tytuł przypadł Katy Perry , przed nią długo piastowała go Megan Fox , która w tym roku spadła na 17. miejsce listy.

Sama Rosie tak skomentowała całe wydarzenie:

Świetnie jest dostać taki tytuł, oby przez cały ten rok czekało mnie dzięki temu sporo zabawy".

Drugie miejsce przypadło Olivii Munn . Mila Kunis , za którą świat oszalał po roli w filmie Black Swan zajęła miejsce 5., natomiast Natalie Portman - 8.

premiera filmu 'Max Payne'/ Mila Kunis fot. AP Photo/Gus Ruelas/AGpremiera filmu "Max Payne"/ Mila Kunis fot. AP Photo/Gus Ruelas/AG premiera filmu Olivia MannOlivia Mann Fot. Eastnews

W ramach ciekawostki, warto wspomnieć, że brytyjska księżna Kate Middleton zajęła 26 . miejsce, Scarlett Johansson, która niemal co roku jest w czołówce jest na 14. miejscu, Emma Watson na 69, January Jones (12 ) i Cameron Diaz (4) .

Co dziwne na liście zabrakło najpiękniejszej kobiety świata - samej Jennifer Lopez. Ciekawe dlaczego?

Która z gwiazd według was powinna wygrać?

Zajrzyjcie też do naszej galerii - znajdziecie tam więcej zdjęć Rosie Huntington-Whiteley oraz pozostałych wyróżnionych przez magazyn Maxim kobiet.

Zagłosujcie też w naszej sondzie!

Zobacz też:

Jennifer Lopez najpiękniejszą kobietą świata

Czy twoim zdaniem miejsce 1. zostało słusznie obsadzone?
Więcej o: