Perfumy Kate Middleton osiągają szczyty popularności!

Tym razem nie chodzi o perfumy sygnowane nazwiskiem Kate Middleton, ale o zapach, który księżna miała na sobie w dniu ślubu. Buteleczki są już wyprzedane!

Nowa księżna musi być marzeniem każdego projektanta. Nieważne, co włoży na siebie - świat natychmiast zaczyna tracić głowę. Popularność Kate Middleton przechodzi najśmielsze oczekiwania zapewne nawet jej samej.

Jej zwolennicy podziwiają ją i czerpią z niej inspirację. Tak było również w przypadku perfum, które miała na sobie w dniu ślubu.

W swym najważniejszym w życiu dniu księżna użyła perfum o nazwie Gardenia Petals . Zapach ten należy do małej brytyjskiej marki Illuminum, i stworzony został przez byłego stylistę fryzur - Michaela Boadi'ego. Absolutnie każda buteleczka delikatnych perfum została już wyprzedana, a l ista oczekujących wciąż się powiększa.

Były fryzjer gwiazd mówi:

To absolutny fenomen. Zamówienia przyszły z kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Większość klientów jest z USA. To urocze, że również tak wiele osób za granicą żywo interesuje się weselem brytyjskiej pary.

Gardenia Petals ma w sobie nuty kokosowe, sercem zapachu jest konwalia, ylang-ylang i jaśmin. Baza z kolei jest jasne drzewo i bursztyn.

50ml butelka kosztuje około 104$.

Perfumy Kate MiddletonPerfumy Kate Middleton 

Zobacz też:

Kate Middleton w sukni od McQueena - na ten moment czekał cały świat

Więcej o: