Jakie odcienie włosów rządzą w tym sezonie?

Moda na kolor włosów zmienia się tak samo jak trendy we fryzurach. Jaki odcień wybrać w tym sezonie - radzą fryzjerzy marki Schwarzkopf.

Zespół profesjonalnych fryzjerów marki Schwarzkopf Professional zgodnie z najnowszymi trendami w modzie opracowali cztery nowe inspiracje w koloryzacji włosów

Całej grupie przewodził Tyler Johnson, który bacznie obserwował trendy w czasie tygodni mody w Londynie, Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku, by później odnosząc się do nich stworzyć nowe odcienie i modne cięcia.

Kryzys gospodarczy, który trwał przez ostatnie dwa lata, skończył się - ludzie czekają teraz na rzeczy bardziej kreatywne i śmiałe, więc cięcia i kolory, które proponujemy są odpowiedzią na te oczekiwania. Oczywiście, w dalszym ciągu komercyjne oczekiwania względem Essential Looks są obecne, dlatego też nasze style są tak różnorodne - od zdecydowanych po delikatne, nieco na krawędzi, ale zawsze w granicach tego, co modne - powiedział Tyler Johnson.

Najnowsza kolekcja IGORA COLOUR 1:2011 to linia profesjonalna i mimo, że pomysły czerpane wprost z wybiegów mody są często dość odważne i niestandardowe, większość dopasowana jest do codziennych i mniej spektakularnych potrzeb kobiet.

Nowa linia to cztery wyraźne trendy - Edge, Urban, Metropolitan i Pure .

Kolekcja dostosowana jest do korzystania z niej w każdych warunkach - użyte cięcia, kolory i tony sprawiają, że doskonale sprawdzi się wszędzie. Widoczna jest w niej też nutka zabawy, która dodaje stylizacjom wyrazu.

Oto krótkie podsumowanie każdej z linii:

Urban

Cięcia są ciekawe i bezkompromisowe, a prezentowany chłopięcy styl prowadzi nas w kierunku praktyczności i wielofunkcyjności, którą współczesna, mieszkająca w mieście kobieta ceni sobie najbardziej.

Edge

To również ostre cięcia i kolory. Kobiety, które decydują się na taki styl, nie boją się być widoczne. Kolory włosów są odważne i mogą ze sobą kontrastować. Moda jest tu doświadczana jako ascetyczny, chłopięcy styl.

Metropolitan

Lśniące włosy pomagają wyróżnić się spośród tłumu. Mają dobrą kondycję. Uczesanie opiera się na nienagannych cięciach, które są wyraźnie podkreślone.

Pure

Prostota ceni się zawsze i wszędzie. W świecie mody znika, by zaledwie za chwilę pojawić się znowu. Podstawą jest dbałość o włosy, czego efektem będzie ich piękny połysk i urzekająca miękkość. Proponowany styl jest bogaty i typowo kobiecy, a wykorzystane kolory bardzo naturalne.

W naszej galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia. Obejrzyjcie je i sprawdźcie, które z proponowanych cięć i koloryzacji odpowiada wam najbardziej?

Zobaczcie też:

Najpiękniejsze hollywoodzkie fryzury gwiazd

Więcej o: