Kim Kardashian na premierze swojego drugiego zapachu "Gold"

Na rynku pojawił się właśnie drugi zapach Kim Kardasian. Premiera już się odbyła. Ciekawe, czy i ten zapach będzie sprzedażowym sukcesem?

Premiera nowego zapachu Kim Kardashian Gold odbyła się w w Macy's w Las Vegas. Kim Kardashian postawiła tego wieczoru na sukienkę od Rachel Roy , która była jak najbardziej w jej stylu.

W nowym zapachu, który już trafił na rynek, znaleźć można: bergamotkę, grejpfrut , różowy pieprz, jaśmin, różę, fiołek , paczulę, piżmo, ambrę, benzoes, drzewo sandałowe i piżmo.

Wygląda na to, że zapach jest intensywnie kwiatowy, ale jednocześnie delikatnie odświeżający. Biorąc pod uwagę resztę składników jest raczej ciepły. Wskazuje na to również flakon perfum i jego kolor, który prezentuje się okazalej niż poprzedni, wygląda bardziej luksusowo.

Złoto jest w końcu prestiżem, który przetrwa próbę czasu, jest uniwersalnym symbolem wyrafinowania i przepychu, pięknem ponadczasowym, który nadaje blasku. Kobiety to lubią. Lubi to też sama Kim, której złoty kolor jest jednym z ulubionych.

Promocja zapachu odbyła się w sklepie Macy's, choć w przypadku pierwszego zapachu, celebrytka miała podpisaną umowę na wyłączność z perfumerią Sephora. Niestety po konflikcie z Kim, perfumeria zdjęła z półek buteleczki sygnowane nazwiskiem gwiazdy. Kim zachwycona wysoką sprzedażą, nie bardzo się tym przejęła. Jej interes jak widać działa całkiem prężnie. Jest to duży fenomen - Kim nie jest przecież artystką, aktorką, czy piosenkarką. Okazuje się, że władza mediów, które wciąż kreują celebrytkę, jako osobowość telewizyjna, jest większa niż niejedna osoba mogłaby przypuszczać.

100 ml perfum kosztować będzie 65$.

Jak podoba wam się butelka?

Kim Kardashian promuje swój drugi zapachKim Kardashian promuje swój drugi zapach Fot. Eastnews

Kim Kardashian promuje swój drugi zapachKim Kardashian promuje swój drugi zapach Fot. Eastnews

Zobacz też:

Kim Kardashian - naturalnie, czy w makijażu? Jak lepiej?

Więcej o: