Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Gwen Stefani

Choć Gwen Stefani niemal zawsze ma świetnie zrobiony makijaż, ten zwrócił naszą uwagę w szczególny sposób i wcale nie dlatego, że artystka zmieniła swój ulubiony czerwony kolor pomadki na modny neonowy róż.

Dobrze dobrany makijaż i fryzura są nieodłącznymi elementami wieczorowej stylizacji. Gwen Stefani znów nas nie zawiodła. Jej charakteryzacje są zwykle bardzo udane. Na festiwalu w Cannes zdecydowanie się wyróżniała.

Makijaż oczu to klasyczny smokey eyes , warto zwrócić jednak uwagę na brązowe, połyskujące drobinkami cienie , które pięknie współgrały ze świecącymi elementami czarnego kombinezonu artystki. Tym razem nie była to kreacja jej własnego autorstwa, a projekt Stelli McCartney.

By makijaż wykonać samodzielnie - warto sięgnąć po brązowe cienie z brokatem , a jeśli takich w swojej kosmetyczce nie posiadacie - użyjcie zwykłego brokatu - w tym przypadku powinien być złoty, by ładnie współgrał z kolorystyką.

Ważnym elementem jest podkreślenie brwi . Możecie użyć do tego kredki lub matowego cienia w brązowym kolorze.

Równie istotne jest dobranie odpowiedniego koloru pomadki. Pisaliśmy już, że żywy, neonowy kolor różu jest w tym sezonie odcieniem bardzo modnym (w makijażu - szczególnie na ustach). Niejednokrotnie podkreślaliśmy jednak, że aby prezentował się dobrze, musi dobrze współgrać z resztą makijażu. Gwen Stefani (bądź jej makijażystka) zdecydowała się na lekko opalizujący odcień szminki, dzięki czemu wyrazisty kolor był jeszcze bardziej widoczny.

Neonowy róż pomadki na pokazie Jil SanderNeonowy róż pomadki na pokazie Jil Sander kolaż lula.plSZMINKA
Candy Yum-Yum, Matowy neonowy róż (mat)
cena: 79zł
SZMINKA Candy Yum-Yum, Matowy neonowy róż (mat) cena: 79zł  Fot. materiały prasowe

Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r.Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r. Fot. Agencja Wyborcza.pl

Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r.Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r. Fot. Agencja Wyborcza.pl

Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r.Gwen Stefani na fesiwalu w Cannes, 2011r. Fot. Agencja Wyborcza.pl

Zobaczcie też:

Beyonce i jej najlepsze charakteryzacje z teledysków

W jakim kolorze pomadki Gwen wygląda korzystniej?
Więcej o: