Megan Fox dla Giorgio Armani. Reklama nowej kolekcji kosmetyków Heat

Śmiało można powiedzieć, że Megan Fox jest ulubienicą marki Giorgio Armani. Oto kolejna kampania reklamowa z jej udziałem.

Mówiąc o marce Armani Beauty - naszą pierwszą myślą jest Megan Fox. I o to chyba projektantowi chodziło. Piękna Megan śmiało może być utożsamiana z luksusem i dobra jakością.

Kiedy Giorgio Armani wybierał ją na ambasadorkę swojej marki powiedział:

Ona uosabia całą sobą ducha dzisiejszej kobiety: jest pewna siebie, wolna i uwodzicielska. Jej piękno to: kobiecość, zmysłowość i siła".

Każda kolejna sesja, w której się pojawia udowadnia, że wybór był trafny. Niestety ostatnio zarzuca się, że zdjęcia aktorki pojawiające się w kampaniach Armaniego są zbyt mocno wyretuszowane. Cóż... trudno się z tym nie zgodzić, natomiast jeśli się dobrze zastanowić - gdzie można dziś znaleźć zdjęcia, które nie zostały wcześniej poddane dokładnej komputerowej obróbce graficznej?

Dopóki Megan wciąż wygląda jak Megan - nie będziemy się czepiać.

W nowej kampanii - artystka promuje linię kosmetyków do makijażu o nazwie Heat . Są to produkty na lato. Znajdziemy wśród nich błyszczyki, pudry brązujące, pomadki, cienie i róże. Transparentna forma kosmetyków ma za zadanie odbijać światło. Opalizujące złote drobinki podkreślają makijaż stworzony letnią porą. Kolory mogą być mniej lub bardziej intensywne. Odcienie brązów ładnie podkreślają opaleniznę.

Zobacz najnowsze zdjęcie Megan Fox, a następnie zajrzyj do naszej galerii i wybierz najlepsze zdjęcie z jej dotychczasowych kampanii Giorgio Armani Beauty.

Megan Fox w kampanii nowej kolekcji kosmetyków Giorgio ArmaniMegan Fox w kampanii nowej kolekcji kosmetyków Giorgio Armani fot. materiały reklamowe

Megan Fox dla Armani BeautyMegan Fox dla Armani Beauty Kolaz lula.pl

 

Zobaczcie też:

Makijaże Luli!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójny zestaw perfum - dla siebie i przyjaciółki!

Które zdjęcie jest według ciebie najlepsze?
Więcej o: