Makijaże gwiazd na BMA. Która lepiej - Rihanna czy Fergie?

W niedzielę wieczorem w Las Vegas odbyła się impreza BMA. Pojawiły się na niej między innymi Rihanna oraz Fergie. Obie w pięknych makijażach. Która wyglądała lepiej?

Obie artystki wyglądały świetnie.

Rihanna wybrała trochę delikatniejszą i bardziej dziewczęcą wersję makijażu. Szaro-liliowy cień kontrastujący z perłowym odcieniem rozjaśniającym oko oraz czarną wyrazistą kreską nadaje oku charakterystycznego wyrazu. Do tego jasnoróżowy błyszczyk oraz róż do policzków w podobnym odcieniu. Twarz artystki wygląda świeżo i ładnie współgrała z białą kreacją Max Azria.

Fergie, która stawia zwykle na naturalny nude look, tym razem zmieniła charakteryzację na intensywny, grafitowy i najbardziej klasyczny smokey eyes . I prezentowała się w nim doskonale. Jasno-beżowe usta w połączeniu z delikatnym bronzerem stanowiły staranne wykończenie makijażu. Wizaż był dobrze dopasowany do całej stylizacji. Mocny make up współgrał z czarną kreacją projektu Herve Legera, dzięki czemu całość jest kompletna.

Obie gwiazdy wybrały dość naturalne fryzury. O ile w przypadku Rihanny jest to zapewne peruka, to i jedna i druga fryzura były przygotowane tak, by sprawiały wrażenie delikatnego i kontrolowanego bałaganu na włosach.

Która charakteryzacja podoba wam się bardziej?

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Rihanna na imprezie BMARihanna na imprezie BMA Fot. Agencja Wyborcza.pl

Fergie na imprezie BMAFergie na imprezie BMA Fot. Agencja Wyborcza.pl

Zobaczcie też:

Gwen Stefani w Cannes. Kolejna sesja dla L'Oreal Paris

Makijaż której gwiazdy podoba wam się bardziej?
Więcej o: