Kolorowa kampania nowej linii kosmetyków Lancome

Wiosna w wydaniu Lancome również pełna jest soczystych kolorów. W najnowszej kampanii wzięły udział trzy znane modelki: Daria Werbowy, Arlenis Sosa i Elettra Wiedermann.

Nowa, wiosenna kampania reklamowa kosmetyków do makijażu marki Lancome jest jak wszystko w tym sezonie ekstremalnie kolorowa. Wśród cieni do powiek znaleźć można takie kolory jak: błękity, zielenie, czy intensywne fiolety . I mimo, że nie są to specjalnie oryginalne barwy, w połączeniu z intensywnymi kolorami kreacji - tworzą idealnie wiosenny wizerunek.

Powszechnie uważa się, że jeśli stawiamy na mocny makijaż oczu - to oszczędniej malujemy usta, lub odwrotnie - przy ciemniejszej pomadce - oczy podkreślane są znacznie delikatniej. W tym sezonie jednak wszelkie tego typu zasady będą łamane . To czas, w którym króluje kolor! Im żywszy i bardziej wyrazisty - tym lepszy!

Warto pamiętać również o doborze właściwego koloru lakieru do paznokci. Dziś wiele marek ma je w swojej ofercie. Wciąż modne są intensywne sorbety, odcienie mięty, pomarańczy, czy żółtego.

W nowej kampanii reklamowej wzięły udział trzy znane i cenione w świecie mody - modelki: Daria Werbowy, Arlenis Sosa i Elettra Wiedermann . Zdjęciami zajął się Mario Testino. Fotograf już od lat zajmuje się sesjami do kampanii marki Lancome . Kunszt artysty jest zresztą powszechnie doceniany nie tylko przez tą luksusową markę.

Zobaczcie też kampanię z udziałem Emmy Watson

Więcej o: