Najpopularniejsza fryzura - wygrywa Audrey Hepburn!

Możemy zapomnieć o fryzurze Rachel z serialu Przyjaciele, czy nawet kultowym bobie Victorii Beckham. Najbardziej pożądaną fryzurą jest kok Audrey Hepburn z filmy Śniadanie u Tiffaniego!

Do tej pory w rankingu najlepszych i najbardziej popularnych fryzur na świecie prowadziły: Jennifer Aniston i jej fryzura "Rachel" z serialu Przyjaciele oraz Victoria Beckham ze swoim słynnym bobem, który niemal natychmiast podbił serca kobiet na całym świecie. Okazuje się jednak, że najbardziej pożądaną i popularną fryzurą jest kok Audrey Hepburn z filmu Śniadanie u Tiffany'ego.

Informują o tym wyniki sondażu przeprowadzonego przez Brytyjski Związek Fryzjerów.

Śniadanie u Tiffany'ego to film z 1961 roku! Jak widać prawdziwe ikony mody nie przemijają nigdy. Niezwykła elegancja i wyczucie stylu głównej bohaterki, inspiruje mimo upływu czasu.

Audrey Hepburn była trzecią aktorką, której zaproponowano milion dolarów za rolę. Właściwie nic dziwnego, że Hubert de Givenchy przez większość życia aktorki zaopatrywał jej garderobę. W historii zapamiętana nie tylko z tej kultowej roli, zapisała się jako ikona mody i stylu, którą pozostanie już chyba na zawsze.

Niespodzianką nie było też miejsce drugie, które zajęła Marilyn Monroe wraz ze swymi platynowymi lokami, natomiast miejsce trzecie przypadło Twiggy.

Jennifer Aniston oraz Victoria Beckham nie zostały jednak zupełnie pominięte. Znalazły się w top 10!

Zgadzacie się z wynikami?

Zapraszamy też do naszej galerii - znajdziecie tam więcej zdjęć! Fot. East News

Blond loki Marilyn Monroe. W historii koloru włosów blond - świat nie zna bardziej sławnej blondynki od Marilyn. Nie ona była pomysłodawczynią tej fryzury, ale to ona  z niej zasłynęła. Ten styl to nawet dziś gwarancja 100% seksapilu...Blond loki Marilyn Monroe. W historii koloru włosów blond - świat nie zna bardziej sławnej blondynki od Marilyn. Nie ona była pomysłodawczynią tej fryzury, ale to ona z niej zasłynęła. Ten styl to nawet dziś gwarancja 100% seksapilu... EAST NEWS/

Twiggy uważana jest za pierwszą w historii supermodelkę  oraz ikonę mody lat 60. i 70. W 1966 roku została okrzyknięta mianem 'Twarzy Roku' Daily Express. Jej twarz pojawiła się m.in. na okładce magazynu Vogue. Wraz z Mią Farrow tym ekstremalnym i na owe czasy oryginalnym ścięciu włosów zrobiły furorę. Wraz za nimi tysiące kobiet zaczęło łamać ówczesne standardy kobiecego piekna.Twiggy uważana jest za pierwszą w historii supermodelkę oraz ikonę mody lat 60. i 70. W 1966 roku została okrzyknięta mianem "Twarzy Roku" Daily Express. Jej twarz pojawiła się m.in. na okładce magazynu Vogue. Wraz z Mią Farrow tym ekstremalnym i na owe czasy oryginalnym ścięciu włosów zrobiły furorę. Wraz za nimi tysiące kobiet zaczęło łamać ówczesne standardy kobiecego piekna. adagamov.com

Zobaczcie też:

Mistrz i jego muza - Givenchy i Hepburn

Makijaż w Stylu Audrey Hepburn

Więcej o: