Kampania reklamowa nowych perfum Naomi Campbell Wild Pearl

Na rynku pojawiły się nowe perfumy Naomi Campbell. Wild Pearl to już dwunasty zapach sygnowany nazwiskiem modelki.

Naomi Campbell jest jedną z najbardziej znanych modelek świata. Karierę rozpoczęła ponad 20 lat temu, ale jej uroda wciąż zachwyca.

Pierwsze perfumy sygnowane znanym nazwiskiem pojawiły się już w 1999 roku . Naomi podpisała wówczas kontrakt z Cosmopolitan Cosmetics. Ich nazwa brzmiała po prostu Naomi Campbell . Sukces okazał się na tyle spektakularny, że w następnych latach pojawiły się kolejne zapachy: Naomagic i Exult . W 2003 roku ukazały się perfumy Mystery . Następny z kolei był zapach o nazwie Sunset . Jego inspiracją jest uwielbiany przez Naomi zachód słońca.

W zasadzie każdego roku pojawiała się na sklepowych półkach nowa butelka.

Później przyszedł czas na najbardziej znane: Cat DeLuxe (2006) oraz Winter Kiss . Cieszyły się one tak ogromnym powodzeniem, że tuż po nich powstały następne: Cat DeLuxe at Night (2007) . W 2008 Seductive Elixir , a w 2009 - Cat DeLuxe with Kisses .

W roku 2010 pojawił się zapach o nazwie Naomi .

Naomi Campbell Wild Pearl to tegoroczna nowość i jednocześnie następca pierwszego zapachu Naomi Campbell . Nawet flakon jest taki sam.

To kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Znajdziemy w nim takie akordy jak: nuty brzoskwini, arbuza i kwiatu jabłoni. Nutą serca jest jaśmin i różowy pieprz. Bazę zapachu stanowi piżmo, cedr i vanille virginia.

Inspiracją do stworzenia nowego zapachu był charakterystyczny blask pereł - symbol luksusu i elegancji.

Kompozycje zapachowe perfum i design flakonów tworzą dla Naomi Campbell najlepsi fachowcy z branży - świata mody, którego częścią jest ona sama.

W naszej galerii znajdziecie też zdjęcia z poprzednich kampanii reklamowych.

Które podoba wam się najbardziej?

Zobacz też:

Perfumy Justina Biebera Someday

Więcej o: