Imogen Poots i Camille Rowe Pourcheresse nowymi twarzami zapachu Chloe

Francuski Dom Mody Chloe, zatrudnił właśnie dwie nowe ambasadorki zapachu Chloe. Są nimi Imogen Poots i Camille Rowe Pourcheresse.

Imogen Poots i Camille Rowe Pourcheresse mają reprezentować ponadczasowy i charakterystyczny zapach Chloe . Obie są jego ucieleśnieniem. Imogen ma naturalny i dziewczęcy typ urody, z kolei Camille jest wcieleniem prawdziwej uwodzicielskiej kobiecości.

Przypominamy, że do tej pory twarzami reklamowymi zapachu były Anja Rubik oraz Clemence Posey.

Imogen Poots to 21-letnia, dobrze prognozująca młoda aktorka brytyjskiego pochodzenia. Mogliśmy ją podziwiać w takich ekranizacjach jak: 28 Weeks Later i V for Vendetta. Podobno tylko w tym roku powstanie 9 filmów z jej udziałem.

Sama aktorka tak komentuje wybór:

Jestem naprawdę dumna z udziału w tej kampanii, która pozwala na prezentowanie bardzo różnych typów osobowości".

Lookbook biżuterii Louis Vuitton wiosna 2011 - Camille Rowe-Pourcheresse  francuska modelka i aktorkaLookbook biżuterii Louis Vuitton wiosna 2011 - Camille Rowe-Pourcheresse francuska modelka i aktorka fot. mat.prasowe

Camille Pourcheresse Rowe również ma 21 lat. Jest francuską modelką i aktorką. Występowała już w kampanii reklamowej torebek Louis Vuitton. W marcu 2011 roku wzięła udział w bardzo zmysłowej i odważnej sesji dla magazynu Jalouse.

Czuję się zaszczycona, że zostałam wybrana do reprezentowania tego zapachu i urzeczywistniania jego przesłania", mówi Camille.

ChloeChloe Chloe

Zobacz też:

Anja Rubik w reklamie perfum Elie Saab

Więcej o: