MTV Music Awards 2011 - wybierzcie najlepszy makijaż i fryzurę gwiazd!

Gala MTV Music Awards jest dużym i ważnym wydarzeniem w świecie showbiznesu. W tym roku nie było inaczej! Zobaczcie, które gwiazdy pojawiły się na imprezie. Wybierzcie najlepsze charakteryzacje!

W nocy, z niedzieli na poniedziałek, w Los Angeles odbyła się gala MTV Music Awards. Co roku wydarzenie to przyciąga wielu cenionych artystów. Tym razem na gali również nie zabrakło znanych sław.

Warto wspomnieć, że w tym roku MTV Music Awards 2011 zostało zdominowane przez twórców i aktorów filmu " Zmierzch: Zaćmienie ".

W sumie produkcja "Saga Zmierzch: Zaćmienie" zdobyła w tym roku aż pięć statuetek MTV , zwyciężając w kategoriach: najlepszy film, najlepsza rola męska (Robert Pattinson), najlepsza rola kobieca (Kristen Stewart), najlepszy filmowy pocałunek (Kristen Stewart i Robert Pattinson" oraz najlepsza scena walki (Robert Pattinson, Bryce Dallas Howard i Xavier Samuel).

Oprócz głównych bohaterów na imprezie pojawiły się inne znane gwiazdy. Jak zawsze przy takich okazjach oceniamy ich charakteryzacje, fryzury oraz makijaże. W tym roku zabrakło miejsca na wyszukane upięcia. Gwiazdy postawiły na naturalne fale i skromniejsze fryzury. Wyjątek stanowiły Lil Mama oraz Nicki Minaj , które postawiły na charakterystyczne peruki. W temacie makijaży panowała za to różnorodność. Nie zabrakło również mocniejszych i bardziej wyrazistych akcentów.

Obejrzycie naszą galerię i zagłosujcie w naszym sondażu. Tym razem najlepsza charakteryzację wybieracie wy!

Zobacz również:

Gala na cześć Aleksandra McQueena - oceniamy makijaże i fryzury gwiazd

Charakteryzacja, której gwiazdy podoba Ci się najbardziej?
Więcej o: