Kłos - idealna fryzura na lato!

Warkocze i kłosy to idealne wręcz fryzury na lato. Można je wykonać na wiele sposobów. Jeśli jeszcze nie wiecie jak zrobić kłosa samodzielnie - przygotowaliśmy dla was instrukcję.

Fryzura wbrew pozorom jest naprawdę prosta do wykonania i pasuje absolutnie na każdą okazję. Jest też doskonałym uzupełnieniem letnich stylizacji . Nie ma bardziej dziewczęcych fryzur. Odpowiednio wykonana wygląda bardzo stylowo.

W wysuszone włosy wetrzyjcie odrobinę kosmetyku, który zwiększy ich objętość. Doskonale do tego nadaje się nowy kosmetyk Got2Be, w postaci pudru. Włosy możecie lekko potapirować, by fryzura nabrała modnego "bałaganu". Teraz na pojedyncze kosmyki nałóżcie odrobinę wosku.

Teraz pora na wykonanie. Oto nasz instruktaż:

1) Możecie związać włosy w kucyka, ale jeśli chcecie, by fryzura wyglądała bardziej efektownie i wieczorowo, po prostu przerzuć włosy na jeden bok.

2) Następnie podziel partię włosów na dwie części (analogicznie do tego jak dzielicie na trzy przed zrobieniem warkocza).

3) Teraz należy wydzielać naprzemiennie pasmo włosów z jednej strony i z drugiej i zawijać na siebie.

Niżej możecie obejrzeć również filmik!

Kosmetyki:

Wosk do utrwalania fryzury Fekkai Coiff Nonchalant - zawiera masło shea oraz illipe nadające połysk.

Cena: 110zł

Nowy stylizujący puder ma mikrocząsteczki, które pełnią funkcję zwiększania objętości oraz jednocześnie utrwalania fryzury. Odrobinę pudru należy rozetrzeć delikatnie w dłoniach, a następnie wmasować we włosy . Inny sposób to nałożenie go bezpośrednio na włosy i wmasowanie jak każdego innego kosmetyku.

Nowości Got2bNowości Got2b Fot. Materiały prasowe Cena: 16zł

 
 

Zobaczcie też:

Jak zrobić kłos

MTV Music Awards - najlepsze makijaże i fryzury

Więcej o: