Trendy w koloryzacji włosów w kolekcji L'Oréal Professionnel

Marka L'Oréal Professionnel w najnowszej kolekcji "Słoneczne Iluzje" zabierze Was do surrealistycznego świata. Jeszcze nikt tak bajkowo nie zilustrował trendów fryzjerskich na lato 2011!

Na mapie skojarzeń projektu nowej kolekcji kolorystycznej L'Oréal Professionnel pojawia się chyba wszystko, co kochamy. Wizualizacje fryzur nawiązują do świata widzianego oczami dziecka, do obrazów Magritte'a i Dalego i do baśniowego imaginarium rodem z "Alicji w Krainie Czarów ". A modelki w filmie reklamowym poruszają się w przestrzeniach, które nam przywołują na myśl odrealnioną architekturę Filipa Dujardina . W kampanii zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia.

 

Specjaliści od koloryzacji marki postanowili w tym sezonie lansować wszystko, co delikatne, iluzoryczne, kolorowe. Odnosząc się do świata mody, inspiracje zaczerpnęli z kolekcji Yves Saint Laurenta, Martina Margieli czy Louisa Vuittona . Same trendy kolorystyczne w kolekcji "Słoneczne Iluzje" opierają się na świetlistym, piaskowym blondzie, soczystym brązie i szalenie modnej technice "ombre hair" polegającej na symetrycznym podziale kolorów. Widzicie te pięknie rozjaśnione końce?

Obejrzyjcie wszystkie wizualizacje kolekcji w naszej galerii. Koloryzację możecie wykonać w Salonach Expert współpracujących z marką L'Oreal Professionnel.

GALERIA

Więcej o: