Makijaże w stylu gwiazd - zobaczcie jak to zrobić! WIDEO

Gwiazdy stanowią dla nas nieskończone źródło inspiracji. Często elementem, który zwraca naszą uwagę są makijaże. Zaczynamy nowy cykl, w którym będziecie mogły zapoznać się z instruktażem wykonania poszczególnych charakteryzacji!

Być i wyglądać jak gwiazda to marzenie niejednej kobiety. Przypatrujemy się pięknym celebrytkom w sukniach od światowej sławy projektantów, wspaniałych fryzurach i efektownych makijażach i często z westchnieniem mówimy, że chciałybyśmy wyglądać tak jak one.

Niejednokrotnie ich stylizacje staje się dla nas inspiracją do stworzenia czegoś, w czym same chciałybyśmy poczuć się lepiej, bardziej kobieco.

Wiele gwiazd ma swój charakterystyczny styl, który rzadko zmieniają, czyniąc z niego jeden z filarów wypracowanego przez lata wizerunku. Dotyczy to również makijaży , które jak każdy doskonale wie - potrafią czasami zdziałać cuda.

Każda kobieta takiej odmiany potrzebuje. Nie każda jednak wie, jakimi wskazówkami się kierować, by samodzielnie makijaż wykonać. W tym celu przygotowaliśmy dla was nowy cykl - Makijaże w stylu gwiazd , w którym Marta Kałużna, charakteryzatorka filmowo-teatralna pomoże wam zapoznać się z trikami w makijażu, da kilka przydatnych porad, na których wizażyści znają się najlepiej, ale przede wszystkim pokaże jak, krok po kroku wykonać efektowne charakteryzacje.

Oto Marta:

Makijaże w stylu gwiazd Jeszcze dziś - będziecie miały okazję zobaczyć wideo, w którym Marta Kałużna zapozna was ze wskazówkami dotyczącymi makijażu Gwen Stefani.

Więcej o: