Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Chanel Iman

Chanel Iman pojawiła się na poniedziałkowej gali CFDA. Jej charakteryzacja, mimo, ze niezwykle delikatna zrobiła na nas duże wrażenie.

Chanel Iman pojawiła się na poniedziałkowej gali CFDA. Jej charakteryzacja, mimo, ze niezwykle delikatna zrobiła na nas duże wrażenie.

Poniedziałkowa gala, na której przyznawano nagrody CFDA zgromadziła wiele znanych gwiazd. Jedną z nich była Chanel Iman , która ujęła nas swoją delikatną i dziewczęcą charakteryzacją. Udany był zarówno makijaż jak i fryzura.

Tak właśnie powinien wyglądać idealny makijaż na lato. Mankamenty cery starannie ukryte, jednocześnie skóra jest rozświetlona i wygląda świeżo. Oczy są właściwie tylko podkreślone. Istotnymi elementami jest złoty i brzoskwiniowy cień do powiek oraz pomalowane czarnym tuszem rzęsy.

Makijaż w takim stylu poprawia mankamenty urody, może udoskonalić rysy twarzy i sprawić, że nasza twarz jest świeża i wygląda promiennie. Wszystko to dzięki naturalnym barwom . Nie jest to typ makijażu, w którym mocno nasycone kolory znajda swoje miejsce. Jasne róże, pomarańcze, beże i brązy to wszystko czego potrzebujemy. Delikatność i lekkość - oto znaki rozpoznawcze tego make up'u.

Oczywiście pierwszym i najważniejszym elementem jest wyrównanie kolorytu skóry . Na lato wybierajcie przede wszystkim podkłady nawilżające i rozświetlające , zwłaszcza jeśli jesteście już opalone. Złocisty makijaż powinien być jak najbardziej dziewczęcy.

Chanel ImanChanel Iman Fot. Eastnews

Zobacz też:

Zasada czerwonej szminki na czerwonym dywanie

Więcej o: