Saga Twilight inspiracją do powstania linii do stylizacji włosów

Najpierw książka, potem film. Saga "Zmierzch" wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Na rynku pojawią się niebawem produkty do stylizacji włosów. Inspiracją do ich stworzenia byli główni bohaterowie.

Książki autorstwa Stephenie Mayer pobiły rekordy popularności na całym świecie. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się również ekranizacje filmowe znanej historii o wampirach. Fani podziwiali głównych bohaterów, niejednokrotnie wyobrażając sobie, że chętnie zamieniliby się z nimi rolami.

W sierpniu ubiegłego roku na rynku pojawiły się dwie serie kosmetyków do makijażu inspirowane filmem. Luna Twilight - jaśniejsza i bardziej świetlista linia dla kobiet, które chcą postawić na blask. Poświata w tym przypadku symbolizuje światło, które przenika ciemność oraz Volturi Twilight symbolizujący wieczne piękno. Wampir oznacza przecież nieśmiertelne i ponadludzkie piękno.

W tym roku z kolei, firma Pro Beauty Tools wprowadza na rynek serię kosmetyków do stylizacji włosów. Każdy produkt będzie zawierał również instrukcję wykonania fryzury oraz obrazki głównych bohaterów.

Będzie można znaleźć tam:

- produkt podkreślający fale i loki w stylu Belli,

- produkt, który pozwoli na stylizację włosów w stylu Edwarda, - kosmetyk, który pomoże ułożyć fryzurę w stylu Alice, czy Esme, - oraz kosmetyk, który ma służyć stworzeniu fryzury Rosalie.

Mimo, że chętne do kupna będą głównie panie, mamy nieodparte wrażenie, że to produkt ze zdjęciem Roberta Pattinsona wyprzeda się najszybciej.

Zobaczcie też:

Najmodniejsze makijaże na lato - postaw na kolorowe cienie

Więcej o: