Dla miłośniczek delikatnego makijażu - letnia kolekcja Smashbox

Letni makijaż według marki Smashbox powinien być delikatny. Jasne pastelowe kolory zamiast wyrazistych kolorów mogą stać się alternatywą dla zwolenniczek bardziej subtelnych charakteryzacji.

W składzie letniej kolekcji znaleźć można:

- Smashbox SoftBox Eye Shadow Palette - czyli paletę do makijażu oczu - oraz Smashbox SoftBox Lip Gloss Collection - zestaw błyszczyków do ust

W palecie stworzonej do makijażu oczu znajduje się cały zestaw potrzebny, by stworzyć delikatny makijaż na lato.

Zestaw zawiera:

- 9 matowych oraz satynowych cieni do powiek w neutralnych odcieniach

- 2 kremowe eyelinery

- mini bazę na powieki Photo Finish Lid Primer

- podwójny aplikator

Cena to: 290 zł

Zestaw do letniego makijażu - nowa kolekcja marki Smashbox 2011Zestaw do letniego makijażu - nowa kolekcja marki Smashbox 2011 Fot. Materiały prasowe

2) Zestaw błyszczyków do ust

Smashbox Softbox Lip Gloss Collection to 6 błyszczyków do ust o delikatnym i średnim stopniu krycia, które nadają olśniewający połysk.

Błyszczyk jest kosmetykiem wygodniejszym w użytkowaniu niż pomadka. Aplikacja nie wymaga specjalnej precyzji i doskonale sprawdzają się w letnie upały. Dobrze nawilżają i natłuszczają usta. Te błyszczyki są propozycją dla kobiet, które niespecjalnie lubią modne i wyraziste kolory, tak modne w tym sezonie.

Zestaw zawiera:

4 błyszczyki Lip Enhancing Gloss travel size

2 błyszczyki Long Wear Lip Glosses SPF 15 travel size

Cena: 190 zł

Błyszczyk Lip Enhancing Gloss zawierają witaminę E, która chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych.

Błyszczyk Long Wear Lip Glosses zawiera sałatę morską (naturalne źródło witaminy A, C i E), która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

błyszczyki - nowość na lato marki Smashboxbłyszczyki - nowość na lato marki Smashbox Fot. Materiały prasowe

Zobacz też:

Podkłady na lato - zestawienie propozycji

Więcej o: