Eva Mendes w kampanii reklamowej Angel - również śpiewa! WIDEO

Eva Mendes została nową twarzą reklamową kultowych perfum Thierry'ego Muglera - Angel. Okazuje się, że aktorka nie tylko występuje w reklamie, ale również w niej śpiewa.

W ubiegłym tygodniu media na całym świecie informowały, że piękna Eva Mendes została twarzą zapachu Angel . Dziś dowiadujemy się, że Eva nie tylko wystąpi w reklamie, ale i w niej zaśpiewa. A zadanie nie należało wcale do najprostszych!

Angel Thierry'ego Muglera dzięki niepowtarzalnemu zapachowi i oryginalnej butelce w kształcie gwiazdy, szybko stał się klasykiem w świecie zapachów. Sprzedaż rozpoczęła się 15 lat temu. Zmysłowa mieszanka bergamotki, wanilii, czekolady i karmelu była naprawdę wyjątkowym i luksusowym połączeniem.

Angel to pierwszy zapach z grupy gourmand, co po francusku znaczy łasuch . Perfumy z tej grupy pachną smakowicie i słodko.

Aby rozpocząć nowy rozdział w historii zapachu - legendarny projektant Thierry Mugler , do promocji znanej butelki wybrał Evę Mendes , która jest uosobieniem kobiecej zmysłowości, która kojarzyć ma się z zapachem. Okazuje się, że aktorka ma być aniołem i śpiewać jak anioł. Piosenka nie była najłatwiejsza, ale gdy tylko dostała tą propozycję - nie wahała się ani chwili. Po wielu próbach - udało się!

Zobaczcie kulisty nagrań:

 

Angel jest wciąż jednym z pięciu najlepiej sprzedających się zapachów w Wielkiej Brytanii. Uplasował się również w czołowej 20. najlepszych perfum świata.

Już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy cały spot reklamowy!

Eva Mendes w kampanii perfum AngelEva Mendes w kampanii perfum Angel Eva Mendes w kampanii perfum Angel

Zobacz też:

Eva Mendes i Naomi Watts - nowymi ambasadorkami Pantene

Makijaż w stylu Leighton Meester - WIDEO

Więcej o: