Nowa Miss USA Alyssa Campanella wygrała dzięki rudym włosom?

Tydzień temu 21-letnia Alyssa Campanella została koronowana na nową Miss USA 2011. Jej kolor włosów wyróżniał ją spośród licznych blondynek i brunetek...

Rudawy odcień włosów nowej Miss USA był podobno niezwykle wyróżniającym się elementem jej urody na tegorocznych wyborach.

Faktycznie - kolor nie tylko jest modny , ale w tym roku bije rekordy popularności, również wśród światowej sławy gwiazd.

Alyssa Campanella - naturalna blondynka zdecydowała się na wiśniowy odcień włosów ze względu na swój, jak sama twierdzi - pyskaty charakter.

Miss USA mówi:

Każda dziewczyna ma w sobie coś wyjątkowego i na swój sposób szczególnego, co wyróżnia ją spośród innych. Ja wiedziałam, że moim znakiem rozpoznawczym będzie mój rudy kolor włosów. Ten odcień nawiązuje do mojej ognistej osobowości".

Allysa od lat jest dłuższego czasu jest wierna rudościom, a jej ulubioną marką jest L'Oreal.

Mowa Miss samodzielnie farbuje włosy:

Kiedy zaczynam farbowanie - moja łazienka wygląda jakby ktoś kogoś właśnie zamordował. Ja jestem brudna i wszystko wokół. Nazywam to łazienką zbrodni - mówi Campanella.

Tuż po zwycięstwie wiele osób zaczęło rozwodzić się nad tym, że być może to właśnie ten oryginalny kolor włosów stał się przepustką do zwycięstwa pięknej Allysy. Ona sama woli to łączyć z jej osobowością ...

Kolor nie jest naszym zdaniem typowo rudy. To raczej herbaciany brąz z rudawym odcieniem, który zresztą faktycznie wygląda bardzo ładnie. Wybór nowej Miss USA 2011 jest naszym zdaniem całkiem trafny. Można się zastanawiać nad jej kolorem włosów, ale już od kilku tygodni większość osób typowało Allysę na zwyciężczynię tegorocznego konkursu. Warto wspomnieć, że pierwszą wicemiss USA 2011 została Miss Tennessee Ashley Durham, drugą Miss Alabamy Madeline Mitchell, a trzecią Miss Teksasu Ana Christina Rodriguez.

Zobacz też:

Która lepiej: Victoria Beckham czy Olivia Palermo?

Więcej o: