Warkocze i kłosy - która z gwiazd prezentuje się lepiej?

26 czerwca odbyła się gala BET Awards. Pojawiły się na niej między innymi: Alicia Keys oraz Eve. Obie wybrały zaplatane fryzury na bok - kłos i warkocz. To najmodniejsze uczesania na lato!

BET Awards inaczej Black Entertainment Television to nagrody przyznawane od 2001 roku przez amerykańską telewizję BET. Wręczane są artystom afroamerykańskim: muzykom, sportowcom, aktorom i osobom, które wyróżniły się w ciągu całego roku. Podczas ceremonii oprócz wręczanych nagród na scenie występują artyści z kręgu czarnej muzyki R'n'B, soul, hip-hop, rap oraz gospel.

Co roku na imprezie pojawiają się więc afroamerykańskie sławy. W tym roku również nie zabrakło Eve, czy Alicii Keys . Obie gwiazdy postawiły na najmodniejsze w lecie plecione fryzury: warkocze oraz kłosy . Zaprezentowały one niecodzienną odsłonę tego typu uczesań.

To charakteryzacje idealne na lato. Wbrew pozorom naprawdę proste do wykonania. Pasują absolutnie na każdą okazję. Stanowią również doskonałe uzupełnienie letnich stylizacji . Odpowiednio wykonana wygląda bardzo stylowo. Co udowodniły na imprezie BET Awards obie piosenkarki.

Alicia Keys postawiła na kłosa plecionego na bok głowy. Fryzura sprawiała wrażenie kontrolowanego bałaganu i wyglądała świetnie.

Z kolei Eve - postawiła na nieco bardziej niestandardowe uczesanie , które prezentowało się jeszcze bardziej interesująco. Przód włosów zaczesany na bok i wyraźnie odwinięty w wałeczek typu retro. Resztę włosów stanowił bardzo długi warkocz rozpoczynający się na czubku głowy, a kończący aż za biodrem Eve. Trzeba przyznać, że całość prezentowała się naprawdę oryginalnie.

Która fryzura podoba wam się bardziej?

Zagłosujcie w naszej sondzie!

Zobaczcie też:

Jak zrobić opaskę z warkocza?

Jak zrobić kłos

Zamek błyskawiczny we włosach? Nowy trend, czy totalny kicz?

Która gwiazda prezentuje się lepiej?
Więcej o: