Kobiece fryzury Rosie Huntington - Whiteley

Rosie Huntington - Whiteley zawsze wygląda ekstremalnie kobieco! Jak to robi? jednym z jej sekretów są odpowiednio dobrane fryzury!

Zupełnie niedawno magazyn Maxim ogłosił listę 100 najgorętszych gwiazd roku. Na czele stanęła właśnie jedna z modelek Victoria's Secret. Nietrudno zgadnąć której! Tytuł najgorętszej kobiety przypadł w tym roku Rosie Huntington-Whiteley . I właściwie trudno się temu dziwić.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą, przypominamy, że modelka urodziła i wychowała się w Anglii. Piękną figurę zawdzięczać może swojej mamie, która była instruktorką fitness. Ma również polskie korzenie. Jej praprababka bowiem, była żydówką polskiego pochodzenia.

Rosie zawsze prezentuje się niezwykle kobieco i seksownie. Jej uroda to oczywiście jedna sprawa, warto natomiast zwrócić uwagę również na jej charakterystyczne fryzury. Jej włosy mają naturalny odcień, dzięki czemu wyglądają dziewczęco. Są bardzo dobrze obcięte - odpowiednio wycieniowane bez zbędnej stylizacji - dobrze się układają.

Modelka przeważnie nosi je rozpuszczone , widać wówczas, że stawia na objętość ( najprościej można ją uzyskać zakręcając włosy na wałki).

Jeśli postanawia spiąć włosy - przeważnie zostawia na twarzy romantycznie wystające kosmetyki.

Jej makijaż nigdy nie jest zbyt mocny , dzięki czemu zadbane i zdrowe włosy przyciągają uwagę do jej pięknej twarzy. Warto zwrócić uwagę, że podkreśla te elementy, które są najbardziej kobiece. Robi to poprzez umiejętnie dobrane stylizacje, ale również makijaż i fryzurę.

Zajrzyjcie do naszej galerii!

Rosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świataRosie Huntington-Whiteley najgorętszą kobietą świata kolaż Lula.pl

Zobacz też:

Irina Shayk na okładce Harper's Bazaar - jak Lady Gaga

Więcej o: