Słynna kratka Burberry - również na kosmetykach!

Luksusowa marka rządzi się swoimi prawami. Burburry wprowadził nową linię kosmetyków, których opakowania nawiązują do słynnej krateczki.

Znane i cenione w świecie marki - bardzo dbają o każdy szczegół związany z ich produktem. Jeśli marka kojarzy się z jakiś charakterystycznym elementem - powinna się z nim utożsamiać.

Z takiego właśnie założenia wyszła marka Burberry - która wprowadziła nową linię kosmetyków do makijażu, których opakowania nawiązują do najbardziej rozpoznawalnego elementu - czyli słynnej kratki.

Kobiety lubią ładne i oryginalne opakowania kosmetyków. Często przy wyborze, oprócz koloru i jakości, to właśnie ładne pudełko decyduje o tym, który produkt wybierzemy.

Jesteśmy wzrokowcami. Ładne, kolorowe i kobiece opakowania kosmetyków sprawiają, że zwracamy na nie większą uwagę i chętniej je kupujemy .

Luksusowe marki kosmetyczne od dawna wykorzystują ten fakt. Nie da się bowiem nie zauważyć, że za wysoką ceną i jakością tych produktów stoi również coś co ma przyciągnąć nasz wzrok. Lubimy mieć takie produkty w naszej kosmetyczce. Nawet jeśli czasem ich cena zdaje się nie być tego warta.

Zdjęcia nowej kampanii Burberry są autorstwa Mario Testino , a modelka występująca w nowej kampanii to Cara Delevingne.

By obejrzeć nowe kosmetyki - zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz też:

Ekscentryczny łyżwiarz nową twarzą marki MAC

Więcej o: