Konkurs BeautymeD - WYNIKI!

Wraz z kliniką BeautymeD przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodami były 3 vouchery na łączone, ekskluzywne zabiegi. Zwycięzcy zostali już wyłonieni!

Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie:

Poprawianie urody. Pełna akceptacja siebie, czy decyzja o mniej lub bardziej ingerujących w naturę zabiegach?

Jak daleko posunęłabyś/posunąłbyś w swych dążeniach do ideału? Czy istnieje granica, której człowiek nie powinien przekraczać, czy może wręcz przeciwnie - jesteście zadowolone z możliwości jakie przemysł kosmetyczno-medyczny oferuje współczesnej kobiecie?

Wybór zwycięzców nie był łatwy. Na naszą skrzynkę przyszło wiele ciekawych odpowiedzi. Jednak dokładność i pomysłowość Agnieszki oceniliśmy najwyżej.

Oto jej odpowiedź:

Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego, akceptuję samą siebie co nie oznacza, że nie staram się poprawiać swojej urody i nie podejmuję decyzji o wykonywaniu zabiegów kosmetycznych. Sprawa na ile są one ingerujące w naturę zależy już w moim przypadku przede wszystkim od kilku czynników:

- Daru przekonywania lekarza lub kosmetyczki;

Nie bez znaczenia umieściłam ten czynnik na pierwszym miejscu, to w głównej mierze od specjalisty zależy, czy i jak daleko posunęłabym się w dążeniach do ideału, na ile jest w stanie przekonać mnie, że zabieg będzie bezpieczny i skuteczny. Dla mnie jednak miarą podjęcia decyzji o zastosowaniu danej ingerencji w naturę będzie przekonanie, że po zabiegu dzieci w domu mnie rozpoznają, a moja twarz nie stanie się maską, która ma problemy z wyrażeniem emocji, czego przykłady widzimy nieraz w mediach.

- Aktualnego samopoczucia i stanu własnej psychiki;

W tym przypadku sprzymierzeńcem wszelkich działań poprawiających urodę jest skomplikowana i zmienna natura kobiety. To co jednego dnia traktuje jako swój atut, następnego może traktować już jako powód do kompleksów. Gdy czuję się szczęśliwa z radością podejmuję decyzję o zabiegach, które są raczej mniej inwazyjne i mają na celu przede wszystkim podtrzymanie mojego aktualnego stanu zadowolenia. Gdy jednak znajduję się w stanie przygnębienia, szukam pomocy w oderwaniu od rzeczywistości, podejmuję gwałtowne działania mogące oderwać mnie od problemów i powodujące, że poczuję się może ładniejsza, może młodsza, a może szczęśliwsza. - Zauważalnej konieczności;

Współczesny przemysł kosmetyczno - medyczny daje szereg możliwości działań, bez których trudno już wyobrazić sobie funkcjonowanie. Niektóre zabiegi można wykonać samodzielnie, choć wtedy zapewne skutek może być mniej profesjonalny. Kilka lat temu zaczęłam czynnie i systematycznie uprawiać bieganie, drobne niedociągnięcia depilacji, które uchodziły pod rajstopami, nie są akceptowane w krótkich spodenkach. Zaczęłam korzystać i doceniać zalety depilacji laserowej.

- możliwości finansowych;

Ten czynnik nie wymaga wyjaśnienia ale nie bez przyczyny umieściłam go na końcu. Pomimo, że jestem nie jestem osobą wyjątkowo zamożną i mogącą sobie pozwolić na trwonienie pieniędzy, to wyżej wymienione czynniki spowodują, że znajdę środki na wybrany przez siebie zabieg. PODSUMOWANIE - na poważnie

Jak daleko posunęłabyś/posunąłbyś w swych dążeniach do ideału?

- daleko, ale w granicach własnego rozsądku i przekonania.

Czy istnieje granica, której człowiek nie powinien przekraczać?, czy może wręcz przeciwnie

- tak, granica, która powoduje, że każdy człowiek jest inny.

Czy jesteście zadowolone z możliwości jakie przemysł kosmetyczno-medyczny oferuje współczesnej kobiecie?

- TAAAAAK

PODSUMOWANIE - na wesoło

Każda kobieta z radością docenia

współczesne techniki natury ulepszenia.

Jednak zabiegi kosmetyczno - medyczne

nie dla każdego będą identyczne.

Granica nie do przekroczenia

to różnorodność ludzkiego istnienia.

Agnieszka wygrała pierwszą nagrodę w postaci: pakietu o wartości 760zł : 1 zabieg Hydrafacial o wartości 190zł + 3 zabiegi mezoterapii bezigłowej o wartości 190 zł każdy.

Pozostałe 2 osób, które uzyskały wyróżnienia: 1 zabieg Hydrafacial o wartości 190zł + 1 zabieg mezoterapia bezigłowa o wartości 190 zł o łącznej wartości 380zł , trafiają do uczestniczek o nickach:

Ewelina K

francewa

Zwycięzcom gratulujemy i przypominamy, że karnety są do odebrania na miejscu w Klinice BeautymeD w Warszawie . Organizator konkursu nie pokrywa kosztów przejazdu na miejsce.

Szczegółowe  informacje na temat zabiegów znajdziecie na stronie: www.beautymed.com.pl

Więcej o: