Makijaż Emmy Watson na premierze w USA. Hit czy kit?

Wczoraj odbyła się amerykańska premiera ostatniej części Harry'ego Pottera. Emma Watson - odtwórczyni roli Hermiony Granger wyglądała inaczej niż zwykle. jak oceniacie jej sceniczny makijaż?

Emma Watson nie po raz pierwszy zaskakuje nas swoją stylizacją. Aktorka, w miarę rozwoju kariery zawodowej, staje się coraz bardziej wyrazistą i charakterystyczną postacią światowego showbiznesu. Z dziewczynki stała się prawdziwą kobietą, która nie tylko lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, ale robi to z powodzeniem .

Zwykle delikatna i eteryczna - wczoraj na premierze filmu Harry Potter i Insygnia śmierci. Część II - zaskoczyła wszystkich swoim bardzo mocnym i wyrazistym makijażem. Wieczorowy wizaż, mimo, że dość wyzywający - ładnie komponował się z całością stroju i fryzury Emmy. Wyglądała niezwykle elegancko.

Intensywny smokey eyes ze złotymi akcentami z odrobiną brokatu - prezentował się zjawiskowo. Makijaż oka został uformowany w koci kształt. Brwi zostały podkreślone brązowym cieniem, tak, by pasowały do koloru włosów aktorki. Natomiast usta pozostały zupełnie naturalne.

Jeśli chodzi o fryzurę - włosy Emmy zostały zaczesane zupełnie na gładko i mimo, że zwykle uczesanie w tym stylu kojarzy się z męskim pierwiastkiem - w tym przypadku wygląda bardzo kobieco . W podobnym wydaniu mieliśmy okazję podziwiać ją zupełnie niedawno w sesji magazynu Vogue :

Emma Watson na okładce magazynu VogueEmma Watson na okładce magazynu Vogue fot. Skan magazynu Vogue

Jak oceniacie charakteryzację Emmy Watson? Hit, czy kit?

Emma Watson - amerykańska premiera Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część IIEmma Watson - amerykańska premiera Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część II Fot. Agencja Wyborcza.pl

Emma Watson - amerykańska premiera Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część IIAP/Evan Agostini

Zobacz też:

Cheryl Cole po totalnej metamorfozie

Jak oceniacie mmakijaż Emmy Watson?
Więcej o: