Makijaże gwiazd - które najbardziej was inspirują?

Przez ostatni miesiąc prezentowaliśmy modne makijaże, które wybierają gwiazdy i wraz z charakteryzatorką filmowo-teatralną Martą Kałużną prezentowaliśmy sposoby ich wykonania krok po kroku. Zagłosujcie na najlepszy z nich i podpowiedzcie nam, jakie jeszcze gwiazdy inspirują was do makijażowych poszukiwań!

Jak malują się gwiazdy? Widząc piękne, znane kobiety wyglądające nieskazitelnie, często zastanawiamy się nad tym, jak one to robią . Nie ulega wątpliwości, że wkładają w to wiele czasu a nad ich wyglądem i stylizacjami czuwa sztab specjalistów. Istnieją jednak triki, które możemy wykorzystać same w domowym zaciszu i dzięki którym będziemy wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.

Razem z Martą Kałużną i firmą Mary Kay staraliśmy się podpatrzyć, jak malują się gwiazdy , jakie charakterystyczne elementy makijażu wykorzystują do podkreślenia swojej urody i w jaki sposób możemy naśladować ich styl we własnym makijażu , który robimy na co dzień.

Przez miesiąc prezentowaliśmy makijaże w stylu 10 gwiazd, które obejrzeć możecie w galerii. Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie porady i filmy instruktażowe, zapraszamy do działu Makijaże w stylu gwiazd

Który z nich najbardziej przypadł wam do gustu? Która gwiazda waszym zdaniem wygląda najkorzystniej i idealnie podkreśla makijażem swoją urodę? Zagłosujcie w naszym sondażu!

Jakie jeszcze gwiazdy inspirują was do makijażowych poszukiwań? O czyich makijażach chciałybyście poczytać na Luli?

Który makijaż podobał ci się najbardziej?
Więcej o: