Madonna wraz z córką stworzyły linię kosmetyków

Rodzinny biznes kwitnie. Królowa popu wraz ze swoją córką Lourdes rozszerzyła swą działalność o nową linię kosmetyczną dla nastolatek.

Minął już rok od kiedy Madonna wraz z córką stworzyły kolekcję Material Girl. Dziś zdecydowały się na rozszerzenie marki o linię kosmetyczną.

Wśród produktów, które będzie można w niej znaleźć są: lakiery do paznokci, błyszczyki, mgiełki i balsamy do ciała. We wrześniu linia kosmetyków zostanie wzbogacona o cienie do powiek - informuje PAP.

To była doskonała zabawa. Mogłam wybierać, które z moich ulubionych zapachów znajdą się w kolekcji kosmetyków Material Girl. Produkty do ciała mają zabawne nazwy, takie jak.: Wicked Watermelon, Flirty Fruit, Midnight Magnolia albo Sinful Sugar" - opowiada zaledwie 14-letnia Lourdes.

Lourdes ma dużą swobodę przy kreowaniu marki. Córka Madonny ma podobno bardzo wyrafinowany gust. Jednak wszelkie pomysły Loli, musi ostatecznie zaakceptować matka. Przypomnijmy, że pierwszą twarzą promującą kolekcję Material Girl - była Taylor Momsen . Niedawno zastąpiła ją w tej roli Kelly Osbourne .

Lanie List, dyrektor ds. podnoszenia efektywności sprzedaży grupy Iconix Brand Group, który pracuje z gwiazdą przy marce mówi:

Lola ma dopiero 14 lat, jednak fakt, że na co dzień mieszka w Nowym Jorku i ma sławną matkę, znacznie wpłyną na jej gust. Lola jest w firmie przynajmniej raz w miesiącu, często przynosi pracownikom różne rzeczy ze swojej szafy, będące dla niej inspiracją. Ma bardzo dojrzałe i profesjonalne podejście do działań, która wpływają na rozwój marki" - zauważa List.

Kosmetyki pojawią się w sprzedaży już na w sierpniu.

Madonna z adoptowaną córką Mercy James, która pochodzi z Malawi oraz swoją biologiczną córką Lourdes.Madonna z adoptowaną córką Mercy James, która pochodzi z Malawi oraz swoją biologiczną córką Lourdes. REUTERS/Mike Hutchings

Zobacz też:

Kelly Osbourne w kampanii Material Girl

Więcej o: