Christina Aguilera w kampanii swojego nowego zapachu

Kampania reklamowa nowego, szóstego już zapachu Christiny Aguilery właśnie się rozpoczęła. Efekty Photoshopa nie zachwycają. Mało oryginalna jest również sama nazwa perfum.

Nowe perfumy Christiny Aguilery nazywają się Secret Potion . Jest to już szósty zapach, który piosenkarka promuje swoim nazwiskiem. Nie wygrywa wprawdzie z rekordzistką, którą jest Paris Hilton, nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że może jednak gwiazda powinna skupić się bardziej na tworzeniu muzyki.

Nowy zapach pojawił się zaledwie 8 miesięcy po wcześniejszych perfumach Royal Desire.

3 marca odbyła się sesja zdjęciowa na której gwiazda pojawiła się wraz z synem, z którym stara się teraz spędzać każdą wolną chwilę (a przynajmniej tak utrzymuje). Pierwsze zdjęcie możecie zobaczyć już teraz. Klimat jak widać wciąż nawiązuje do poprzednich reklam.

Niestety efekty nie zachwycają. Kolejny raz mamy do czynienia z rażącym przykładem przesady z Photoshopem. Kondycja i wygląd artystki ostatnimi czasy pozostawiają wiele do życzenia. Ma również problemy z prawem oraz narkotykami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że za każdym wydanym zapachem stoją pieniądze. Jednak odnosimy nieodparte wrażenie, że gwiazda zamiast na jakość - coraz bardziej stawia na ilość. A to raczej nie wróży nic dobrego. Trudno nie zwrócić uwagi, że gwiazda robi absolutnie wszystko, by nie zniknąć ze świata showbiznesu.

Pytanie tylko, czy oby na pewno idzie w dobrym kierunku?

Secret Potion - Christina AguileraSecret Potion - Christina Aguilera fot. Materiały promocyjne

Zobacz też:

Christina - czy to wciąż ty?

Więcej o: