Karlie Kloss w nowej kampanii kosmetyków Diora. Rządzi granat!

Kampanie reklamowe kosmetyków Diora mają w sobie niepowtarzalny urok. Najnowsze zdjęcia Karlie Kloss zdają się to jedynie potwierdzać.

W najnowszej kampanii kosmetyków do makijażu Dior - rządzą granaty . Mimowolnie na myśl przychodzą słowa założyciela marki, że granat to jedyny kolor, który może konkurować z czernią.

I to właściwie się zgadza. Te uniwersalne odcienie - pasują każdemu. Dotyczy to nie tylko szeroko rozumianej stylizacji, ale również makijażu. Niezależnie od tego jaki jest twój typ urody, jaki masz kolor oczy, czy włosów - make up w odcieniach grafitu, granatu oraz szarości - z pewnością będzie ci pasował.

W jesiennej kampanii Dior było to hasłem przewodnim. Na najnowszych zdjęciach reklamowych możemy podziwiać piękną Karlie Kloss .

W makijażu oka - warto postawić na szafiry i szarości. Głębokie, morskie kolory również będą bardzo modne. Za pomocą takich barw można stworzyć wieczorowy smokey eyes.

Bardzo podoba nam się również dobór odcieni lakierów do paznokci:

Takie odcienie królują już od dłuższego czasu na światowych wybiegach mody!

Manicure typu french to zawsze modna klasyka. W tym sezonie biały pasek zastępujemy czarnym.Manicure typu french to zawsze modna klasyka. W tym sezonie biały pasek zastępujemy czarnym. Kolaz Lula.pl

jak podoba wam się propozycja kolorystyczna w nowej linii kosmetyków Dior?
Więcej o: