Kristen Stewart i jej proste triki w stylizacji włosów i makijażu

Kristen Stewart nie tylko jako filmowa bohaterka Zmierzchu stawia na dość delikatny makijaż. Prywatnie woli proste, ale efektowne triki, które pomagają subtelnie podkreślić urodę.

Większość kobiet lubi ładnie wyglądać, ale niewiele z nas ma wystarczająco dużo czasu, by codziennie robić perfekcyjny makijaż i idealną fryzurę.

Kristen Stewart również należy do grona kobiet, które swój cenny czas wolą przeznaczyć na inne czynności, niż robienie półgodzinnego makijażu. Doskonale znamy ja ze szklanego ekranu jako bohaterkę filmu Zmierzch - Bellę. Ucharakteryzowana na zwykłą dziewczynę, prawie bez makijażu z rozwianymi włosami - tak właśnie aktorka czuje się najlepiej również na co dzień.

Parę dni temu pojawiła się na konferencji związanej z ekranizacją kolejnej części filmu . Nie zrezygnowała z makijażu zupełnie - ale postawiła na proste i ekspresowe w wykonaniu triki.

1) Trochę maskary i czarna kreska na dolnej powiece.

Pomalowanie rzęs tuszem i zrobienie delikatnej czarnej kreski na dolnej powiece nie zajmuje więcej czasu niż 2 minuty, a oko momentalnie robi się wyraźniejsze.

2) Podkład i odrobina różu

Wyrównanie kolorytu cery oraz muśnięcie policzków różem to również zaledwie chwila roboty. Na końcu - usta można pomalować delikatnym błyszczykiem. To bardzo dziewczęcy i naturalny makijaż.

3) Odrobina produktu do stylizacji włosów

Czasem to, co wygląda naturalnie jest najlepsze. Kristen nie traci czasu na prostowanie włosów. Szybciej jest wgnieść w nie odrobinę produktu zwiększającego objętość i podkreślającego naturalny skręt włosów.

Zobaczcie też:

Zabawna reklama z Hugh Lauriem w roli głównej

Więcej o: