Kirstie Alley schudła po Tańcu z Gwiazdami 18 kg!

Kirstie Alley wypiękniała, schudła i momentalnie odmłodniała. Po intensywnych treningach w programie amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami straciła aż 18 kg!

Jaka aktywność fizyczna sprawi, że spalisz w ciągu godziny 500 kcal, połączysz ćwiczenia aerobowe, kardio i zaangażujesz do pracy wszystkie grupy mięśni? Oczywiście taniec! W dodatku łączy się z wydzielaniem endorfiny - hormonu szczęścia.

Przekonała się o tym Kirstie Alley , która wzięła niedawno udział w amerykańskiej edycji Tańca z Gwiazdami. Aktorka schudła po programie aż 18 kg, a efekt wygląda naprawdę imponująco. Nie tylko wygląda młodziej, ale również znacznie promienniej. Gwiazda czuje się w "nowym ciele" znacznie lepiej, jest też dużo szczęśliwsza. I to widać!

Aktorka od dłuższego czasu zmagała się z nadwagą. Ukrywała ją najczęściej pod mocno zabudowanymi czarnymi kreacjami. Teraz dzięki ciężkiej pracy i wielogodzinnym treningom udało jej się zrzucić większość zbędnych kilogramów.

Przypomnijmy jednak, że nadwaga to nie tylko aspekst estetyczny. Szczuplejsze kobiety wyglądają bardziej atrakcyjnie, ale przede wszystkim są zdrowsze.

Od 20 lat statystyki dotyczące wzrostu chorób niezmiennie rosną! Ludzie na całym świecie są coraz grubsi, a wiąże się to przecież z szeregiem innych chorób, które niestety skracają nasze życie.

Mamy nadzieję, że Kirsten Alley uda się zachować wagę!

Kirsten AlleyKirsten Alley Fot. EastnewsKirsten AlleyKirsten Alley Fot. Eastnews

Zobacz też:

Problem z nadwagą? Nie dla Amerykanów

Więcej o: