Adriana Lima tłumaczy się z ekstremalnej diety

Adriana Lima zdradziła niedawno tajniki ekstremalnego treningu i diety, które uskutecznia przed pokazami Victoria Secret. Dziś modelka w obawie przed tym, że kobiety zaczną brać z niej przykład - apeluje o rozwagę.

Adriana Lima w wywiadzie dla magazynu Telegraph przyznała, że przed pokazami Victoria's Secret, sytuacja jest trudna. Dwa treningi dziennie, poranne bieganie, dieta białkowa i koktajle z jajek, 2-3 lity wody wypijanej w ciągu dnia. Na 9 dni przed - modelka odstawia wszystkie pokarmy w postaci stałej, pije zupy i koktajle. Z kolei przed rozpoczęciem show - nie pije nic przez 12 godzin.

Oczywiście tuż po opublikowaniu tych informacji - zawrzało. Adriana postanowiła zatem raz jeszcze zabrać głos w tej sprawie:

Zwracam się przede wszystkim do nastolatek - nie możecie się głodzić pijąc tylko płyny. Apeluje byście nigdy tego nie robiły.

Treningi i przygotowania są bardzo intensywne, ale ja mam umysł sportowca i doceniam te metody. Nie uskuteczniam tej szalonej diety przez cały rok. Robię to w danym momencie dla konkretnego celu. Po pokazie wszystko wraca do normy.

Z serwisu Cocoperez.com dowiadujemy się, że za kulisami ostatniego pokazu Victoria Secret, modelka podeszła z jedzeniem do kamery i powiedziała, że pije właśnie swoją kawę ze Starbucks i że zaszło jakieś nieporozumienie.

Nic dziwnego, że modelka chciała sprostować całą sytuacją. Dla tysięcy młodych dziewczyn, których marzeniem jest zostać modelką jest wzorem do naśladowania. Dziś na takie choroby jak bulimia i anoreksja zapada coraz więcej nastolatek. Niestety w takim przypadku znana modelka musi wziąć odpowiedzialność za to co mówi publicznie.

Podzielcie się z nami wasza opinią!

Show Victoria's Secret - wymaga wyrzeczeńShow Victoria's Secret - wymaga wyrzeczeń Kolaż Lula.pl

Zobacz też:

Triki wizażystów - czyli to, czego jeszcze nie wiesz o makijażu

Więcej o: