Pokemony na zdjęciach z największych modowych kampanii. Od razu wyglądają lepiej, prawda?

Gra Pokemon Go swoją popularnością zaskoczyła chyba wszystkich. Świat oszalał na punkcie najnowszej gry i Pokemony możemy zobaczyć teraz dosłownie wszędzie.

Kiedyś tylko dla dzieci i nerdów, Pokemony opanowały cały świat. Dzięki popularności gry Pokemon Go, kolorowe stworki pojawiają się już praktycznie wszędzie. Nam szczególnie spodobała się strona pokexfashion.com, której właściciele tworzą śmieszne kolaże, łącząc znane zdjęcia z kampanii największych modowych marek z Pokemonami.

Fotografie i grafiki są połączone bardzo umiejętnie, a bohaterowie gier i kreskówek są idealnie dopasowani do sytuacji i klimatu sesji. Na przykład do zdjęć Cary Delevingne robionych na siłowni, wklejony został Machamp. Śmiertelnie poważne modelki połączone z uśmiechniętymi Pokemonami wyglądają często komicznie. Niektóre wyglądają o wiele lepiej dzięki dodatkowi stworów. Są też takie zdjęcia, na których Pokemony tak pasują, że ciężko jest wyobrazić je sobie bez nich.

Co sądzicie o tych zdjęciach? Naszym zdaniem to gratka dla wszystkich fanów Pokemonów, nie tylko gry Pokemon Go. Jest to także