Ćwiczymy z Chodakowską... za darmo. Ta internetowa platforma ułoży ci miesięczny plan treningowy

Czasem do wzięcia się za siebie potrzebna jest tylko odrobina motywacji. Platforma Ewy Chodakowskiej może być tym, czego potrzebujesz...

Wszyscy wiemy, jak ciężkie bywa rozpoczęcie ćwiczeń. Zwykle przekładamy je z poniedziałku na poniedziałek, później z miesiąca na miesiąc. Innym razem, prawdziwym wyzwaniem nie jest start, ale wytrwanie i regularny trening. Dla tych, dla których ćwiczenie nie jest drugą naturą, a jednak chcieliby popracować nad swoim ciałem, Ewa Chodakowska stworzyła razem z marką Adidas specjalną platformę internetową.

Na czym to polega?

Getactive.pl ma zastąpić trenera personalnego, dzienniczek i grupę wsparcia. Wystarczy się zarejestrować i wypełnić krótką ankietę, w której zaznaczamy, nad którą partią ciała chcemy popracować, jak często i jak długo (10, 15 lub 20 minut) możemy ćwiczyć. Wybieramy także, czy zależy nam na modelowaniu, wzmocnieniu mięśni czy może na spalaniu tkanki tłuszczowej. Po przesłaniu ankiety, Get Active w mgnieniu oka proponuje plan ćwiczeń rozpisany na najbliższy miesiąc. Zestaw na każdy dzień to komplet kilku filmików z Ewą Chodakowską lub trenerem Tomaszem Choińskim.

Portal Ewy ChodakowskiejPortal Ewy Chodakowskiej Getactive.pl

 

Ewa motywuje korespondencyjnie

Do dyspozycji użytkowników jest kalendarz, w którym pokazują się zaplanowane ćwiczenia. Możemy prowadzić także dzienniczek pomiarów (BMI i obwody), wstawiać zdjęcia przed i po metamorfozie. Co ciekawe, automat wciela się w Ewę Chodakowską wysyłając motywujące wiadomości, a za każde wykonane ćwiczenie dostaje się punkty (nadal próbujemy ustalić,d o czego służą!). Dla tych, którzy lubią poczuć się częścią społeczności, stworzono także grupy motywacyjne (np. grupę walczących o idealnie płaski brzuch).

Czy Getactive.pl rzeczywiście do czegoś się przydaje? Sprawdzimy to!  Przez miesiąc będziemy testować platformę Ewy Chodakowskiej. Za cztery tygodnie damy wam znać, czy portal pomógł nam w regularnych ćwiczeniach i czy efekty treningów są zauważalne...

Ćwiczysz z Ewą Chodakowską?
Więcej o: