Znudziły ci się ćwiczenia z trenerkami z YouTube'a? Ten chłopak da ci wycisk i dużo dobrej zabawy

Caleb Marshall jest internetowym trenerem jedynym w swoim rodzaju. Nie będziesz się z nim męczyć, ale doskonale bawić...

Jeżeli znudziły ci się wszystkie znane trenerki, których ćwiczenia znajdziesz na YouTube, ale masz ochotę na ciekawe cardio, mamy coś dla ciebie. The Fitness Marshall, czyli Caleb Marshall, jest trenerem jedynym w swoim rodzaju. Na swoim kanale publikuje układy taneczne, które mają nie tylko dostarczyć ci sporą dawkę dobrej zabawy, ale także porządnie wymęczyć.

 

Caleb tworzy układy do większości największych popowych hitów z list przebojów. Zatańczymy z nim do piosenek Rihanny, Ariany Grande czy Justina Biebera. Każdy filmik trwa mniej więcej tyle, ile dana piosenka, więc tempo może na początku okazać się wymagające, ale zawsze możemy zatrzymać i obejrzeć dany fragment jeszcze raz. 

Dla tych, którzy chcieliby ułożyć sobie ćwiczenia tylko z Fitness Marshallem, Caleb przygotował playlisty odpowiadające każdemu elementowi treningu. On sam radzi wykonać dwa tańce z listy "Warm Up" (rozgrzewka), osiem z "Main Workout" (główny trening i jeden z sekcji "Cool Down" (pomagające ochłonąć).

Co sądzicie o takim tanecznym treningu? Łatwiej byłoby wam podnieść się z kanapy, aby poskakać do muzyki, czy wolicie tradycyjne przysiady lub bieganie?

Więcej o: