Religia nie przeszkadza jej być fashion. Pokazuje, jak stylowo nosić turban [ZDJĘCIA]

Większość instagramowych influencerek wygląda w ten sam sposób. Style with Kaur to powiew świeżości. Łączy swoją religię i jej zasady, jednocześnie nie rezygnując ze stylu i bycia trendy.

Karan Kaur ma 22-lata. Mieszka w Sydney w Australii. Studentka i blogerka prowadzi popularne konto na Instagramie Style with Kaur. Czym się wyróżnia? Otóż każdego dnia nosi na głowie turban, zwany dastar. To wymóg sikhizmu, religii wywodzącej się z indyjskiego Pedżabu. Karan chce pokazać całemu światu, że kobieta, która nosi turban, może być tak samo stylowa, jak ta, która tego nie robi.

                                                 <<ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Przez lata czułam się sfrustrowana, bo świat mody nie w ogóle odpowiadał na moje potrzeby. W końcu poczułam, że najwyższy czas wziąć sprawy w swoje ręce. Turban stał się stałym elementem mojego stylu.

Jej konto jest pełne udanych stylizacji, które prezentuje na tle pięknych widoków, np. ze swojej niedawnej podróży po Europie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 30 tys. osób z całego świata. Kaur wspomina, że dostaje wiele wiadomości od młodych kobiet, dla których stała się inspiracją.

Chciałabym troszkę namieszać w świecie mody i stworzyć wybieg dla kobiet w turbanach. Czuję, że mogłoby to być bardzo interesujące, przede wszystkim jestem ciekawa reakcji branży mody.

Ostatnio na Instagramie możemy zauważyć modę na orientalne blogerki, które coraz odważniej manifestują swoją odmienność. Pokazują, że kulturę i wartości, które wyznają, można łączyć z modą i stylem życia bliższym Europejkom.

ZOBACZ TAKŻE:

W szkole nazywali ją "czarnuchem" i "węglem". Nie wzięła sobie tego do serca i teraz robi międzynarodową karierę [ZDJĘCIA]

                                                  <<ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: