"Ktoś chce, żebyśmy poczuli się GORZEJ". Ten GIF zrujnuje ci weekend [WIDEO]

Sytuacje, które rozczarowują, frustrują, wkurzają i doprowadzają do irytacji, i co najgorsze, są nieodłącznym elementem każdego dnia. Zobacz pełen emocji GIF, który w przezabawny sposób opisuje życie.

Życie rozczarowuje nas codziennie. Jak się okazuje, z pozoru nieistotne drobiazgi są najbardziej irytujące. W końcu to one przytrafiają się nam najczęściej. Na pocieszenie dodamy, że tych "frustrujących sytuacji" doświadczają miliony ludzi na całym świecie. Gotowi na najbardziej znienawidzony GIF?

Zabawna metafora życia

GIF "rozczarowania" szturmem zdobył media społecznościowe. Skąd ten fenomen? Kilkunastosekundowa animacja przedstawia sytuacje "z życia wzięte", które przeżył każdy z nas. "Moje życie w obrazkach", "Nie, to MOJE życie. Zaraz, to jest życie każdego", "Ktoś chce, abyśmy poczuli się GORZEJ" - czytamy komentarze.

Niesatysfakcjonujący GIFNiesatysfakcjonujący GIF Fot. Arkadiusz Gadaliński

Też tak macie?

Ile razy z pozoru prosta czynność kończyła się niepowodzeniem i powodowała falę rozczarowania? To zły los, który znowu z nas zadrwił. Jeden z internautów skomentował GIF jako "najbardziej satysfakcjonujący gif ever!". W końcu za jego sprawą wiemy, że nie tylko nam rozlewa się żółtko. Że nie tylko nam "tak niewiele zabrakło" do sukcesu i że nie tylko nam automat z napojami kolejny raz pożarł bilon.

ZOBACZ TEŻ

Ta piękna modelka przepracowała w zawodzie ponad 50 lat. Dopiero teraz wychodzi z cienia syna miliardera

Ten stanik jest wart 3 miliony dolarów, ale i tak wszyscy patrzą na INNY szczegół ze zdjęcia. Przełom w Victoria's Secret?