Nieogolone pachy, fałdki i brzuszek ciążowy. Tak wyglądają "Miss Świata" w kalendarzu Local Heroes [FOTO]

Dziewczyny z Local Heroes stworzyły kolorowy, odważny - i ważny - kalendarz na 2017 rok. Dochody z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na Fundację Feminoteka. A sam kalendarz wzbudził sporo kontrowersji...

Dzięki najnowszemu projektowi Local Heroes, możemy spojrzeć na "dziewczyny z kalendarza" w zupełnie inny sposób. Areta Szpura i Karolina Słota, które stworzyły markę Local Heroes wraz z fotografką Zuzą Krajewską po raz kolejny wspierają Fundację Feminoteka. Tym razem stworzyły wspólnie sesję zdjęciową do kalendarza, dochody z którego zostaną w całości przekazane fundacji.

Zobaczymy w nim dwanaście silnych, pewnych siebie kobiet, które "dobrze czują się same ze sobą i nie boją się pokazać swojej prawdziwej tożsamości". To zbiór ciekawych osobowości, które mogą być inspiracją dla każdej z nas. Uczestniczki projektu sfotografowane przez Krajewską wyglądają prawdziwie i - każda na swój własny sposób - pięknie, niezależnie od wyglądu. Ze zdjęć bije niesamowita pewność siebie i siła kobiet.

Zdjęcia nie spodobały się jednak wszystkim. Kalendarz wzbudził już sporo kontrowersji: na Facebooku pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy, krytykujących dobór modelek, jak i ich stylizacje. Najwięcej "emocji" wzbudziły chyba włosy pod pachami jednej z dziewczyn...

Tego typu komentarze nie zostały jednak bez odpowiedzi. Na głosy krytyków pięknie reaguje sama fotografka - Zuza Krajewska:

ZOBACZCIE WSZYSTKIE ZDJĘCIA >>

Kalendarz można kupić (póki co trwa przedsprzedaż) na stronie Local Heroes, kosztuje 59zł. Wszystkie dochody ze sprzedaży trafią na konto Fundacji Feminoteka.

Fotograf: Zuza Krajewska
Stylista: Ewelina Gralak
Makijaż: Wilson i Iza Kućmierowska
Włosy: Romina Grieger
Set Design: Maria Strulak Dress The Space
Asystent foto: Aleksander Balcerek

Wszystkie modelki, które wystąpiły w sesji:

MISS JANUARY: Ogi Ugonoh
MISS FEBRUARY: Kamajli Nguyen
MISS MARCH: Sandra Kraszewska
MISS APRIL: Anastazja Bernad
MISS MAY: Alicja Fiodorow
MISS JUNE: Lola Lesner
MISS JULY: Zocha Korosadowicz
MISS AUGUST: Alicja Konarska
MISS SEPTEMBER: Ania Witko
MISS OCTOBER: Agata Napiórkowska
MISS NOVEMBER: Marta Grabowska
MISS DECEMBER: Basia Szablisty 

Więcej o: