Stylowo i gustownie o masturbacji? Tak! Absolwentka ASP stworzyła wizualny przewodnik, jak to robić [ZDJĘCIA]

Poznaj "Wizualny przewodnik o masturbacji dla dziewczyn". Dowiesz się z niego m. in., od czego zacząć i o czym zawsze trzeba pamiętać. Przewodnik podsunie ci też kilka użytecznych pomysłów, a jego wygląd cię nie zgorszy.

Autorką przewodnika jest absolwentka warszawskiej ASP, Ada Zielińska. Za pomocą obrazków, artystka postanowiła stworzyć specjalny miniprzewodnik o masturbacji dla pań.

Efekt? "Wizualny przewodnik o masturbacji dla dziewczyn" wyróżnia się tym, że jest krótki. Składa się z czterech czytelnych grafik., Jest praktyczny i łatwy w zrozumieniu. A całość przyciąga uwagę brakiem wulgarności oraz prostym i estetycznym wykonaniem.

Zobacz Wizualny Przewodnik o Masturbacji w całości >>>

Wizualny przewodnik po masturbacjiWizualny przewodnik po masturbacji Fot. Ada Zielińska

 Zobacz Wizualny Przewodnik o Masturbacji w całości >>>

Autorka wizualnego przewodnika, 27-letnia Ada Zielińska na co dzień mieszka i pracuje w Warszawie. Swoją pasję do grafiki, animacji i fotografii rozwijała studiując w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (licencjat) i w Akademii Sztuk Pięknych (magister) w Warszawie. Swoje prace Ada prezentowała podczas wystaw m. in., w Warszawie, Mińsku i Wiedniu. Prace Ady oraz projekty, w których brała udział, możecie zobaczyć na jej stornie internetowej, profilu na  Instagramie i Tumblrze.

Zobacz też

Na co dzień jest idealnie płaski. Ale nawet jej brzuch w "te" dni wygląda zupełnie inaczej [FOTO]

Więcej o: