A co jest w tle twoich selfie? Chciała pokazać sexy sukienkę, wszyscy patrzą tylko na drugi plan

Walające się po podłodze kosmetyki, ubrania, a nawet jedzenie i... szczur. To wszystko internauci zobaczyli na selfie, które udostępniła ubrana w wytworną suknię nastolatka.

Kiedy nastoletnia Alyssa z Nowego Orleanu udostępniła na Twitterze swoje selfie w wyszywanej cekinami wieczorowej sukni, nie przypuszczała, że wywoła takie zamieszanie. Sęk w tym, że uwagi wcale nie przyciągnęła jej osoba, lecz niesłychany bałagan w pokoju.

Kontrast - piękna, elegancka dziewczyna, a za nią przysłowiowy "syf" - był dla większości komentujących zdjęcie osób uderzający:

Dobry Boże! Spójrzcie na ten pokój, będę się modlił za śmiałka, który się z tobą ożeni.
Najpierw posprzątałabym pokój, zanim zrobiłabym jakiekolwiek zdjęcie.

Co jeszcze poza jedzeniem i ubraniami internauci zauważyli na zdjęciu?

W jej pokoju dosłownie są szczury.

Mimo wszystko nie zabrakło też pozytywnych komentarzy.

Pomimo tego, jak wygląda jej pokój, ona prezentuje się zabójczo.

Albo:

Wyglądasz pięknie, ale.. posprzątaj!

Jeden z użytkowników Twittera postanowił nawet "pomóc" Alyssie w posprzątaniu pokoju i przerobił jej zdjęcie.

Co na to wszystko sama zainteresowana? Na początku Alyssa tłumaczyła, że bałagan jest spowodowany remontem. Ale w miarę jak popularność jej profilu na Twitterze rosła, nastolatka zaczęła celebrować chaos w pokoju. W końcu dzięki niemu zdobyła popularność.

Udostępniajcie mój zabałaganiony pokój. Chcę być sławna (...) Mój profil obserwuje o 104 osoby więcej. Wszystko dzięki temu, że mój pokój jest remontowany.

Zobacz też

Stylowo i gustownie o masturbacji? Tak! Absolwentka ASP stworzyła wizualny przewodnik, jak to robić [ZDJĘCIA]

Odważnie pokazuje to, co inne kobiety starają się na siłę ukryć [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Komentarze (21)
A co jest w tle twoich selfie? Chciała pokazać sexy sukienkę, wszyscy patrzą tylko na drugi plan
Zaloguj się
 • nicka1122

  Oceniono 86 razy 74

  Modelowy przykład współczesnej młodzieży. Pusto w głowie, nie sprzątają, nie umieją gotować. Ważny jest tylko telefon i pstrykanie sobie zdjęć we "wdzięcznych pozach", czasem półnagich, czasem z buzią w ciup i publikowanie tych fotek w internecie. Próba dowartościowania ? I stwierdzenie "chcę być sławna". Nic sobą nie reprezentuję, więc będę sławna z tego, że jestem obrzydliwą bałaganiarą. Powód do dumy jak cholera.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 45 razy 43

  Niezły chlew, to i loszka musi być...

 • John Wayne

  Oceniono 31 razy 29

  Haha , pamiętam jak kiedys podczas pobytu w UK szukaliśmy mieszkania do wynajęcia i jedno z nich było okupowane przez tamtejsze studentki. Wystarczyło tylko obejrzenie łazienki z czarną od brudu wanna, a kurz unosił się wszędzie, nie licząc walajacych się wszędzie brudnych rzeczy. Pomijam fakt , że osoby te zostały wcześniej poinformowane, że w tym czasie odbędzie się "viewing". Do czego zmierzam? Ano do tego, że patrząc na piękne i zadbane panie z porozstawianych tam zdjęć i patrząc na porozrzucane wszędzie drogie kosmetyki człowiek mógłby pomyśleć, że będzie mieć do czynienia z ludźmi z klasą. Od tamtej pory za każdym razem gdy poznawem tam w klubie jakąś miła studentkę, to w głowie zawsze siedziała mi ta upierd...na za przeproszeniem wanna i czar szybko pryskal.

 • moontravel

  Oceniono 34 razy 28

  Ja tam Remo tu nie widzę ale burdel. Sukienka a'la call girl. Ciekawe czy się tak myje jak sprząta.

 • unhappy

  Oceniono 24 razy 24

  To nie żaden remont tylko pokój typowej dorosłej nastolatki, której dorosłość ogranicza się do trzech "P", ale już nie sięga do utrzymywania porządku, gaszenia światła w łazience czy wyrzucania śmieci. Niestety rodzice siksy koncertowo dali ciała. I powiem, że to co na zdjęciu, to nie jest jeszcze szczyt możliwości :D

 • agak23

  Oceniono 15 razy 15

  Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek remontu w takim bałaganie. Przecież przed remontem wszystko się chowa, żeby się nie zabrudziło. A tutaj są przede wszystkim porozrzucane ubrania i jedzenie. Wyobrażacie sobie kucie albo malowanie tego pomieszczenia?

 • the_incognito

  Oceniono 13 razy 11

  Jedna z tych co mają wieczny "remont" w pokoju, kuchni, łazience itp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX