Królowa Snapchata i popularny gamer zamieszkali w centrum handlowym Silesia. Nie, to nie żart

LittleMooonster96 i Stuu, dwie młode i bardzo potężne gwiazdki mediów społecznościowych, biorą udział w bardzo nietypowej akcji promocyjnej katowickiego centrum handlowego. Mają w nim zamieszkać... na dwa tygodnie.

Pamiętacie film Jerzego Stuhra "Pogoda na jutro"? Fani Stuu i LittleMooonster96 na pewno go nie pamiętają, bo powstał w 2003 r. Jedna z jego bohaterek była gwiazdą reality show, w którym widzowie obserwowali ją całą dobę przez szklane ściany. Podobnie wyglądają nowe rezydencje młodych gwiazd social media.

W 2015 r. jeden z youtuberów spędził weekend w szklanym domu, postawionym przez producenta odświeżacza powietrza, ale tym razem chodzi aż o dwa tygodnie. Przez całe ferie, czyli od 14 do 29 stycznia, Angelika Mucha i Stuart Kluz-Burton będą czekać na fanów w tzw. Domu Youtuberów w Silesia City Center. Po co? Organizator nie podaje konkretów, w informacji prasowej czytamy tylko:

Młodzi idole na okres dwóch tygodni zamieszkają w naszym Centrum i będą na wyciągnięcie ręki swoich fanów. Rozmowy, zdjęcia, zadania specjalne – przekonajcie się na żywo, jakie niespodzianki dla Was przygotowali!

Jeśli wierzyć informacjom serwisu marketing-news.pl, niespodzianki miałyby polegać na tym, że youtuberzy wcielą się w role pracowników centrum. Oznaczałoby to, że internetowe gwiazdy można będzie spotkać w punkcie ochrony albo w kawiarni, z kelnerskim fartuszkiem przewiązanym w pasie. Na razie pochwalili się swoimi nowymi "rezydencjami" w mediach społecznościowych.

Nie jest jasne, że czy youtuberzy naprawdę mieszkają w szklanych ścianach, czy w futurystycznym domkuspędzają tylko dnie (a raczej godziny otwarcia centrum). Nawet jeśli oferta nie obejmuje noclegów, zatrudnienie tej dwójki na wyłączność musiało kosztować prawdziwą fortunę. Jako liderzy polskich mediów społecznościowych są automatycznie rozpoznawani przez każdego polskiego nastolatka i mają naprawdę "dorosłe" dochody.

Stuu, który zaczynał od grania w Minecrafta na YouTube, obecnie prowadzi aż 4 kanały, z których największy ma ponad 2,2 mln stałych subskrybentów. Stuart należy też do liderów polskiego Snapchata, aplikacji, która z kolei zapewniła sławę Angelice. Obecnie Mucha, czyli LittleMooonster96, zajmuje 3. miejsce w rankingu najpopularniejszych polskich snapchaterów, wrażenie robią też statystyki jej Instagrama i kanału YT (870 tys. fanów i 606 tys. widzów). Z ciekawostek - Angelika jest też autorką książki o... powrocie Justina Biebera.

Wpadniecie popatrzeć, jak młode gwiazdy pomieszkują w szklanych domach? I przede wszystkim - za ile byście się tam dali zakwaterować?

 

Zobacz też: "Eksperymentowałam ze swoim wyglądem" - wywiad z Red Lipstick Monster

 

Więcej o: