Dodatkowe kilogramy zmienią Twoje życie na lepsze? Tak, to możliwe [ZDJĘCIA PRZED i PO]

Kiedy wszyscy dookoła zastanawiają się jak schudnąć, one uświadamiają, że tycie też może być fajne, a przy okazji zdrowe. Akcja opatrzona hashtagiem #GainingWeightIsCool stała się hitem w sieci.

„Nowy rok, nowa ja” -  kto z nas nie powtarza sobie tego za każdym razem, gdy zaczyna się styczeń, a w głowie pełno noworocznych postanowień... Co pojawia się na tej liście najczęściej? Oczywiście – odchudzanie.

Zobacz zdjęcia >>>

I właśnie wtedy, kiedy większość osób na tym świecie katuje się dietami, pojawiają się one -  dziewczyny, które chwalą się tym, że przybrały na wadze! Promują zdrowy tryb życia, uświadamiając tym samym, że kilka kilogramów więcej wcale nie musi oznaczać nadwagi. Oczywiście nie chodzi tu o jedzenie fastfoodów i leżenie na kanapie przed telewizorem, a o tzw. zdrowe tycie, które polega na budowaniu masy mięśniowej.

Całą akcję zaczęła gwiazda Instagrama Arianna Dantone, która na początku stycznia, postanowiła wrzucić swoje zdjęcia przed i po przytyciu opisując je hasztagiem #GainingWeightIsCool. Jak się okazało, jej śmiały post bardzo szybko wywołał lawinę komentarzy i zdjęć dziewczyn, dumnych z tego, że nabrały nieco więcej ciała, dzięki ćwiczeniom na siłowni. 

Zobacz zdjęcia >>>

Wiele z nich twierdzi nawet, że teraz czują się ze sobą znacznie lepiej i są szczęśliwsze. Wyglądają zdrowo, a przede wszystkim kobieco i wcale nie muszą liczyć kalorii, ani wchodzić co chwilę na wagę. Ich postawa idealnie wpisuje się w obowiązujący ostatnio trend "Strong is the new sexy". 

Więcej zdjęć Arianny możecie zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 106 tys. fanów.

Zobacz też:

Stylowo i gustownie o masturbacji? Tak! Absolwentka ASP stworzyła wizualny przewodnik, jak to robić [ZDJĘCIA]

Na co dzień jest idealnie płaski. Ale nawet jej brzuch w "te" dni wygląda zupełnie inaczej [FOTO]

Więcej o: