To selfie w łazience podbija internet. I wcale nie chodzi o seksowną nastolatkę

Ani o popularny "dzióbek" czy prowokujące pozy. Zdjęcie podbiło media społecznościowe za sprawą wesołej starszej pani, która zaczepiła w łazience nastolatki. Co wynikło z międzypokoleniowego spotkania, które zakończyło się uroczym selfie?

Kiedy 18-letnia Mahri Smith z Ottawy w Kanadzie razem ze swoimi dwiema koleżankami zaplanowały wyjście na miasto, nie spodziewały się, że do ich grupy dołączy ktoś jeszcze. Ktoś wyjątkowy. Bynajmniej nie chodzi o przystojnego cudzoziemca albo znaną gwiazdę tylko o... starszą panią.

Do niespodziewanego spotkania doszło w toalecie jednego z lokali. Mahri razem z  przyjaciółkami udały się do łazienki poprawić makijaż i zrobić imprezowe selfie. Kiedy dziewczyny robiły zdjęcia, do toalety weszła seniorka. Starsza pani spojrzała na dziewczyny (mogłyby być jej wnuczkami) i zrobiła coś, co zupełnie zaskoczyło paczkę przyjaciółek. Starsza pani - zupełnie poważnie - zaproponowała nastolatkom zrobienie serii wspólnych selfie.

Seniorka rozumiała się z nastolatkami idealnie!Seniorka rozumiała się z nastolatkami idealnie! Fot. twitter.com/SmithMahri

 Mahri w wywiadzie udzielonym Buzzfeed.com opowiada:

Propozycja starszej pani była urocza. Komplementowała nasz wygląd, rozmawiała z nami jak rówieśniczka. A potem powiedziała coś, czego nigdy nie zapomnę: Pamiętam, jak dawno temu razem ze swoimi przyjaciółkami, tak samo jak wy teraz, szykowałyśmy się na zabawy. Tęsknię za tymi czasami.

Słowa seniorki szczerze wzruszyły nastolatki. Mahri odpowiedziała wesołej, starszej pani, że nie musi tęsknić, bo jest teraz częścią ich paczki.

Międzypokoleniowe selfieMiędzypokoleniowe selfie Fot. twitter.com/SmithMahri

18-latka i jej koleżanki były zauroczone uprzejmością i otwartością seniorki. Mahri postanowiła podzielić się pozytywną historią i wspólnymi zdjęciami ze starszą panią na Twitterze. Jej wpis polubiło ponad 250 tys. osób, którym, jak widać, bardzo spodobały się międzypokoleniowe selfie.

Zobacz też

Konturowanie twarzy. Jak wymodelować rysy makijażem? [PORADNIK]

Córka Kurta Cobaina modelką? Została gwiazdą kampanii Marc Jacobs

Więcej o:
Komentarze (32)
To selfie w łazience podbija internet. I wcale nie chodzi o seksowną nastolatkę
Zaloguj się
 • Michał Zagroba

  Oceniono 58 razy 50

  "Starsza pani spojrzała na dziewczyny (mogłyby być jej wnuczkami) i zrobiła coś, co zupełnie zaskoczyło paczkę przyjaciółek. Starsza pani - zupełnie poważnie - zaproponowała nastolatkom zrobienie serii wspólnych selfie." czyta się jak Historyjki z Chwili Dla Ciebie

 • jaskitm

  Oceniono 48 razy 38

  caly swiat czekal na tego newsa. jakie sa reakcje washingtonu i moskwy?
  'there's no hope for the mankind'

 • vetcomsoy

  Oceniono 30 razy 26

  I wrzucacie to na dział "kobieta", a potem płaczecie, że szowinistyczny świat wciąż uważa przeciętną przedstawicielkę płci pięknej za ograniczony intelektualnie automat do lodów. Gratuluję. Kiedy zobaczę tu artykuł na przykład o wykorzystaniu typologii Myersa-Briggsa w zarządzaniu projektami IT metodyką Agile? Parę moich koleżanek chętnie by przeczytało.

 • szats69

  Oceniono 21 razy 21

  Niesamowita historia.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 27 razy 17

  "Mahri razem z przyjaciółkami udały się do łazienki poprawić makijaż i zrobić imprezowe selfie."

  Selfie ze sraczem w tle należało by chyba podpisać "Tu byłam i lachę robiłam"...

 • jan_xxiii_wazny

  Oceniono 32 razy 16

  Właśnie się skopciłem.

 • titta

  Oceniono 11 razy 9

  Bo zwyczajne starsze panie nie odbijaja sie w lusrze i rozsypuja w proch jak sie im zrobi zdjecie.
  (Dorabiacie sobie w redakcji podczas szkolnych feri? To sie chwali, ale chyba ktos dorosly powinien zerknac co publikujecie.)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX