Sprytne vlogerki wymyśliły, jak zrobić tanio w domu hitowy gadżet do makijażu. Użyły... prezerwatywy [WIDEO]

SiliSponge to następca Beauty Blendera. Ten silikonowy aplikator szybko okazał się sprzedażowym hitem i obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych kosmetycznych gadżetów wśród kobiet. Makijażowe vlogerki postanowiły pokazać, jak łatwo zrobić go w domu za pomocą... prezerwatywy.

Główną zaletą silikonowego aplikatora ma być fakt, że nie tylko idealnie rozprowadza podkład, ale co najważniejsze - nie chłonie kosmetyku, dzięki czemu wystarcza on na dłużej. Dodatkowo SiliSponge jest znacznie łatwiejszy w utrzymaniu, bo wystarczy umyć go wodą i mydłem. 

Jedne makijażystki oszalały na jego punkcie, inne... postanowiły zrobić silikonowy aplikator w domu za pomocą prezerwatywy. 

Vlogerka pokazuje jak zrobić silikonowy aplikator za pomocą gąbki i prezerwatywyVlogerka pokazuje jak zrobić silikonowy aplikator za pomocą gąbki i prezerwatywy fot. www.youtube.com/watch?v=61izw3qLbek&feature=youtu.be

Laila Tahri wykonała prosty trik z Beauty Blenderem. Dokładnie umyła prezerwatywę wodą, po czym założyła ją na popularną gąbkę do makijażu. Wynik był zaskakujący. Podkład idealnie dopasował się do jej skóry, a "aplikator" dał zupełnie te same efekty, co SiliSponge.

Z kolei Itzayana Lizbeth zdecydowała się pójść jeszcze dalej i zrobiła doświadczenie z dwoma aplikatorami. Jeden z nich to prezerwatywa wypełniona balsamem do ciała, drugi - balonik wypełniony wodą. 

Itzayana przeprowadziła eksperyment i zrobiła dwa aplikatory do makijażuItzayana przeprowadziła eksperyment i zrobiła dwa aplikatory do makijażu fot. www.youtube.com/watch?v=vPQLAoNz9rY

O ile aplikator z balona wypełnionego wodą nie okazał się najlepszym narzędziem do nakładania podkładu, o tyle tym z prezerwatywy vlogerka była zachwycona. Przyznała, że to najlepszy produkt do makijażu, jakiego używała.

 A wy, co sądzicie o tego typu gadżetach? Odważyłybyście się na takie eksperymenty?  My znalazłyśmy w sobie trochę odwagi i przetestowałyśmy silikonowy aplikator SiliSponge. Zobaczcie naszą reakcję na żywo:

Zobacz też:

Kropla krwi? Wibrator? Mężczyźni próbują zgadnąć, czym jest Beauty Blender

Ten kawałek silikonu wyprzedał się już 8 razy. Cena przystępna, a czy faktycznie zrewolucjonizuje makijaż? Testujemy

 

Więcej o: