Zima znowu zaskoczyła - nie drogowców, blogerki. New York Fashion Week w śniegu

Północno-wschodnie Stany Zjednoczone borykają się z nagłym i gwałtownym atakiem zimy. Są już ofiary śmiertelne i apele policji o pozostanie w domu. Nic to dla blogerek i redaktorek, które dziarskim krokiem maszerują przez wichry i śniegi na pokazy nowojorskiego Tygodnia Mody.

Na szczęście, jak dotąd, żadna modna Polka nie utknęła w zaspie - Maffashion i Jessica Mercedes przyjechały z opóźnieniem i nie załapały się na najgorszą burzę śnieżną.

Jessica Mercedes na New York Fashion WeekJessica Mercedes na New York Fashion Week www.instagram.com/jemerced

Mniej szczęścia mają ich amerykańskie koleżanki, które już dotarły na Fashion Week mimo olbrzymich problemów komunikacyjnych i odwołanych lotów. To nie są żarty: to już nie jest malowniczy śnieżek w ogrodach Tuileries, ulubionym miejscu na improwizowane sesje podczas paryskich pokazów. To obrzydliwa breja, która wlewa się do markowych kozaczków i rozpuszcza makijaż. W tej sytuacji obecne na imprezie blogerki modowe zamilkły albo publikują mało stylowe zdjęcia z walki ze śnieżnym żywiołem.

Zobacz także: Kulisy Paris Fashion Week: jak wygląda polowanie na zdjęcia street fashion?

Będziemy z uwagą obserwować tę nierówną walkę fashionistek ze złośliwą przyrodą. Na razie to przyroda wygrywa, zwłaszcza że na tak ważnej imprezie obowiązuje niepisana zasada noszenia nowości z luksusowych butików (czyli propozycji na wiosnę!).

Goście New York Fashion Week kontra zima - ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Więcej o: