Memy i facebookowe naklejki z fioletowym gołębiem podbiły internety. Już je widzieliście?

Jeżeli na waszych facebookowych wallach nie pojawił się jeszcze machający głową fioletowy gołąb, możecie być pewni, że to tylko kwestia czasu. Wasi znajomi prędzej czy później na pewno udostępnią mem ze zwariowanym ptakiem albo wyślą go wam w wiadomości. Poznajcie "Trash Dove" - "Gołębia z Wysypiska".

Nie mamy pojęcia, ile na świecie żyje gołębi, ale wiemy, że ten gołąb jest jedyny w swoim rodzaju, a jego sława obiegła już cały świat. Pojawił się znikąd i opanował internety. Jest niezdarny, kocha jeść okruszki chleba, a jego ulubiony kolor to fiolet. Sławę zdobył tym, że... w zwariowany sposób macha swoją gołębią głową. Po co? Tego nie wie nikt.

embed

Popularne naklejki używane na fejsie mają swojego nowego "króla": zwariowanego "Gołąbia z Wysypiska". Stworzyła go graficzka Syd Weiler z Florydy. Na pomysł wpadła we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu w mediach społecznościowych możemy zaobserwować prawdziwy wysyp memów, filmików i gifów z fioletowawym gołębiem w roli głównej.

Używacie zwariowanych gołębich emodżi?

Trash Dove czyli Gołąb z WysypiskaTrash Dove czyli Gołąb z Wysypiska Fot. http://sydweiler.com/trash-doves-ios10-sticker-pack

 Naklejki z gołębiem w zabawny sposób przedstawiają życie "typowego" gołębia.

Fioletowy gołąb doczekał się nawet własnego fanpage'a (i to nie jednego) oraz stron poświęconych jego specyficznemu poruszaniu głową.

Co na jego temat mówią internauci?

To jedyny gołąb, którego kocham. Memy z nim poprawiają mi humor.
Wysyła mi go nawet moja mama.
Nie wiem, skąd się wziął i co ma znaczyć jego bujanie się, ale nie da się nie lubić tego ptaka.

 

 

 

Zobacz też

To chyba najdłuższe zamówienie na kawę w historii. Ma 27 wymagań i... naprawdę wkurzyło ludzi

Czy stylem możesz przyciągnąć drugą połówkę? 12 modowych porad dla każdego znaku zodiaku

Podoba wam się zwariowany gołąb?
Więcej o: