Czujecie się jak piąte koło u wozu? Ona znalazła sposób na bycie singielką wśród zakochanych par [ZDJĘCIA]

Jak w zabawny sposób przedstawić życie singla i związane z tym krępujące sytuacje, i stać się przy okazji sławnym? Odpowiedź na to pytanie ma twórczyni selfie "na doczepkę".

Każdy singiel to zna. Na spotkanie twoja najlepsza przyjaciółka przychodzi razem z chłopakiem i czujesz się zbędna? W czasie imprezy jako jedyna z towarzystwa nie masz pary, podczas gdy inni są zajęci sobą i świetnie się bawią? Cóż, życie singla nie jest łatwe. Nikt nie lubi czuć się jak piąte koło u wozu. Jak wyjść z takiej sytuacji z twarzą? Rozwiązanie znalazła instagramerka (pozostaje anonimowa). To proste, wystarczy obrócić "żenującą" sytuację w żart. Czy jej się udało?

Poznajcie pomysłową dziewczynę, która z krepujących sytuacji bycia osobą na "doczepkę" stworzyła zabawną i osobliwą galerię zdjęć. Na Instagramie założyła profil o wymownej nazwie: "Third Wheel Extravaganza" - "Piąte koło u wozu Extravaganza". O co chodzi? Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia.

Uchwyciła sedno

"Third Wheel Extravaganza" dokumentuje swoje życie singielki za pomocą selfies w sytuacjach, w których nikt nie zwraca na nią uwagi. Jej mina mówi wszystko: Jestem jak piąte koło u wozu. W tle selfies widać zajęte sobą pary, które okazują sobie uczucia; całują się, są zajęci rozmową, przytulają się, albo pochłoniętych rozmową znajomych, którzy zapomnieli o istnieniu naszej bohaterki.

Misja zakończona sukcesem

Konto na Insta powstało w jednym celu: ma rozśmieszać. W odpowiedzi na jeden z komentarzy pod zdjęciem na Instagramie "Piąte koło u wozu" odpowiada:

Cieszę się, że cię to bawi. Celem było rozśmieszanie innych, a więc misja zakończona sukcesem!

W ciągu kilu dni jej konto (pomimo tego że ma ledwie 17 postów) z kilkudziesięciu obserwujących urosło do kilku tysięcy. Dzisiaj "Piąte koło u wozu" ma ponad 10 tysięcy fanów. Nic dziwnego. Jej profil opowiada o sytuacjach, które każdy z nas w swoim życiu przeżył, a fani autorki zabawnych zdjęć utożsamiają się z nimi. Komentarze mówią same za siebie:

To najlepsze konto, jakie w życiu widziałam. Życie w krzywym zwierciadle.
Jakbym widziała siebie. Superpomysł. Uwielbiam Cię!
Samo życie. Teraz już wiem, że nie jestem sama. Jak widać inni też mają podobnie

Czy jej selfies zapoczątkują modę na nowy typ zdjęć?

Zobacz też:

Kampania tej polskiej marki to kosmos! Ubrania i widoki jak z "Gwiezdnych wojen" [ZDJĘCIA]

Amerykańska okładka "Glamour" wzbudziła zachwyt. Jej polska wersja - niesmak i złość

 

Więcej o: