Powód do zazdrości czy codzienna udręka? Jej włosy mają ponad dwa metry długości [ZDJĘCIA]

"Długie" włosy? W przypadku tej 27-letniej Łotyszki to mało powiedziane. Poznajcie Alię, która ostatni raz obcięła włosy ponad 20 lat temu.

Od tego czasu włosy Ali Aliiny Nasyrovej wciąż rosły. Efekt? Jej włosy mierzą ponad dwa metry i trzydzieści centymetrów (i wciąż rosną), i są tak długie, że Łotyszka bez problemu mogłaby owinąć nimi swoje ciało... kilkakrotnie.

27-latka ze swoich nieprawdopodobnie długich włosów jest bardzo dumna. Sama siebie nazywa "Królową Super Długich Włosów". Na Instagramie możemy zobaczyć jak zaplata je w warkocze albo stylizuje w "fikuśną" fryzurę, która przypomina dwa, olbrzymie rógi.

Poza zdjęciami superdługich włosów na Instagramie Aliny są również filmiki. Łotyszka przeczesuje na nich swoje długie, brązowe włosy, które wprawione w ruch przypominają falujący wodospad.

Piękno wymaga poświęcenia

Włosy Alii są jej wizytówką. Ich piękny i zdrowy wygląd to efekt codziennej, rutynowej pielęgnacji, na którą Łotyszka poświęca mnóstwo czasu. Samo rozczesanie ponad dwumetrowych włosów zajmuje Alii co najmniej godzinę, nie wspominając o ich myciu (umyte włosy potrafią schnąć nawet cały dzień). To nie wszystko. Kiedy Łotyszka wybiera się w podróż, zabiera ze sobą prawie 10 kilogramów szamponów i używek do włosów. Cóż, prawdziwe piękno wymaga poświęceń.

Baśniowa inspiracja

Inspiracją do zapuszczenia przez Alię tak długich włosów była Roszpunka, bohaterka baśni braci Grim. Naszym zdaniem, Alia z tak bujnymi włosami z powodzeniem mogłaby wcielić się w rolę Roszpunki w ekranizacji słynnej baśni.

Zobacz też:

Edyta ważyła 104 kilo, wstydziła się publicznie jeść. Schudła już 40. "Dieta może być przyjemna" [#DOBRAZMIANA]

Rzadką chorobę skóry potraktowała jako inspirację i zamieniła własne ciało w dzieło sztuki [ZDJĘCIA]

Klasyka w intrygującym i zalotnym wydaniu. Zobacz, jak odtworzyć stylizację Pauliny Sykut [DRESS FOR LESS]

Więcej o: