To jeszcze makijaż czy już czary? Dzięki jej sztuczkom kobiety wyglądają o kilkadziesiąt lat młodziej [ZDJĘCIA]

Ta armeńska makijażystka zdecydowanie wie, jak posługiwać się kosmetykami. Wystarczy spojrzeć, co "wyczarowała" na twarzach swoich modelek. Niektórym z nich dzięki jej sztuczkom ubyło po kilkadziesiąt lat.

Można się spierać, czy duża ilość make-upu na twarzy jest estetyczna, czy nie, ale w przypadku tego, co robi Goar Avetisyan, trudno nie być pod wrażeniem.

Umiejętności godne czarodziejki

Armenka jest prawdziwą "mistrzynią pędzla", która potrafi ukryć nawet najgłębsze zmarszczki czy poważny trądzik tak, że skóra wydaje się idealna niczym po obróbce w Photoshopie.

Zobacz zdjęcia "magicznych" metamorfoz >>>

23-latka na co dzień pracuje w Moskwie i często publikuje na swoim instagramowym koncie pomysły na makijaż, własną twarz i kosmetyki, jakich używa. Ale uwagę ponad trzech milionów obserwujących najczęściej "kradną" metamorfozy jej autorstwa.

Nic dziwnego, bo efekty jakie osiąga, są często naprawdę spektakularne. Zdjęcia "przed i po" mówią zresztą same za siebie. Sprawdźcie.

Mogą Cię też zainteresować:

71 najlepszych memów o urodzie i modzie. Popłaczesz się ze śmiechu

Wizażysta Kim Kardashian zmieni sposób, w jaki używasz rozświetlacza. Dzięki tym trikom świetnie wyjdziesz na zdjęciach

Magia? Photoshop? Nie, to farba, która zmienia kolor włosów pod wpływem ciepła [WIDEO]

"Siwe włosy pojawiają się nie wiadomo skąd", "Farbowanie to cztery godziny wyjęte z życia". Też masz problem z odrostami? Jest na to sposób

Więcej o: