Odważny trend w stylu disco podbija Instagram. "Stanik" z brokatu i diamencików więcej odkrywa niż zakrywa [ZDJĘCIA]

Która z nas nie marzy o wygodnym, ręcznie wykonanym staniku, który w dodatku byłby bogato zdobiony i jedyny w swoim rodzaju?

Teraz możesz zrobić go sama. To nic trudnego. Wystarczy dużo brokatu, mnóstwo kolorowych, błyszczących diamencików i świecidełek, farba do ciała, klej, wyobraźnia i... dużo odwagi. Dlaczego? Bo najmodniejszy obecnie stanik więcej odkrywa niż zakrywa i nosi się go bez bluzki.

"Disco stanik", nazywany też "brokatowymi piersiami", to nowy trend wśród blogerek modowych. Cel jest prosty: wyróżnić się oryginalną stylizacją i zwrócić na siebie uwagę podczas takich wydarzeń jak np. amerykańska Coachella, najpopularniejszy chyba festiwal muzyczny na świecie i święto mody w stylu boho.

Odważny strój, chociaż jest czasochłonny w wykonaniu i mało praktyczny, ma przyciągać uwagę i zachwycać. Wykonany z kolorowych, stylizowanych paciorków, ułożonych w przeróżne wzory, "disco stanik" wygląda niczym inkrustowane dzieło sztuki.

Wielobarwne kamyczki przymocowane są do klatki piersiowej za pomocą kleju, a całość dopełnia brokat, który przy każdym ruchu mieni się tysiącem barw.

Całość wygląda imponująco, a efekt jest dosłownie oślepiający, bo "disco stanik" skrzy się niczym kula dyskotekowa. Poza odwagą i pewnością siebie potrzebna jest jeszcze odpowiednia pogoda - taki stanik można "nosić" tylko w bardzo ciepłe dni.

Jak wam się podoba brokatowy biustonosz? Odważyłybyście się taki założyć?

Zobacz też:

Gwiazdy, blogerki i Aniołki Victoria's Secret na Coachella 2017. Prawie nago

Ten drobny szczegół może całkowicie odmienić twój makijaż. Blogerki już go pokochały! [ZDJĘCIA]

Więcej o: